Cadillac представив перший серійний електромобіль

Автор: Редакція | 07 Сер, 2020
Cadillac Lyriq 2023 року

Концерн General Motors презентував серійну версію кросовера Lyriq, який повинен стати першим сучасним серійним електромобілем марки Cadillac.

Варто зазначити, що з часів публікації перших фотографій цього кросовера минуло вже півтора року.

Машина побудована на новій електричній, яка за характеристиками акумуляторів, електроніки та тягових електродвигунів натякає на майбутні електричний пікап і позашляховик Hummer. Але все ж її найближчим родичем буде семимісний електричний кросовер Chevrolet.
З прес-релізу про серійну версію дізнатися можна не так багато. Машина в стандартній комплектації отримає задній привід, а за доплату й повний, з додатковим переднім електродвигуном. Всі версії оснащуватимуться новою батареєю на 100 кіловат-годин.

Оцінка запасу ходу поки носить попередній характер, бо випробування за прийнятою в США методикою EPA ще не проводилися. Виробник оцінює пробіг на одному заряді мінімум у 483 км, що на тлі Tesla виглядає вельми скромно. Хоча йдеться саме про мінімальні орієнтовні значенні, які виробник спробує істотно перевищити.

Заряджати Lyriq можна постійним струмом від швидкої зарядки потужністю до 150 кіловат, а бортовий зарядний пристрій впорається зі змінним струмом потужністю до 19 кіловат.
Проте, автомобіль все ще перебуває в стадії розробки й у продажі в Північній Америці він дістанеться не раніше кінця 2022 року.

Раніше General Motors анонсував цілу лінійку майбутніх  електромобілів, а також стало відомо, що Chevrolet Aveo знімуть із виробництва на користь електрокарів.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Facebook та Twitter.

Джерело: InsideEVs

Галерея Cadillac Lyriq 2023 року:
Фотограф: Cadillac
Фотограф: Cadillac
Фотограф: Cadillac
Фотограф: Cadillac
Фотограф: Cadillac
Фотограф: Cadillac
Фотограф: Cadillac
Фотограф: Cadillac
Фотограф: Cadillac

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest