General Motors анонсував майбутню лінійку електромобілів

Автор: Редакція | 18 Лип, 2020

Американський концерн General Motors розповів про свої плани з електрифікації моделей.

Концерн General Motors опублікував документ на 179 сторінках, який має назву як «Звіт про сталий екологічний розвиток» за 2019 рік. У ньому, крім іншого, описуються плани з розширення модельного ряду електромобілів.

Так, з документа випливає, що крім великого електричного пікапа Hummer і також великого електричного позашляховика Cadillac, електричний пікап з’явиться й у Chevrolet.
Судячи з усього, всі три машини побудують на одній платформі, де Hummer буде найбільш позашляховим й стильним, Cadillac – найрозкішнішим, ну Chevrolet – найпростішим і найдешевшим.

Ще одна машина, яку раніше не анонсували – великий семимісний електричний кросовер Chevrolet. Логічно припустити, що мова йде про спрощену версії аналогічного за габаритами кросовера Cadillac Lyriq.

Також у Cadillac буде ще один електричний кросовер розміром із бензиновий XT4, тобто це буде конкурент для Jaguar I-Pace та Mercedes EQC.
Всього концерн пообіцяв 20 електричних автомобілів до 2023 року, включаючи моделі Buick для китайського ринку, які стануть копіями американських моделей Chevrolet.

Нещодавно стало відомо, що General Motors отримав контракт на 2065 позашляховиків для армії США, а раніше компанія вирішила зняти із виробництва Chevrolet Aveo заради електрокарів.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram та Google News.

Джерело: InsideEVs

Галерея Mil-Spec Automotive Hummer M1:
Фотограф: GM
Фотограф: GM
Фотограф: GM
Фотограф: GM
Фотограф: GM
Фотограф: GM
Фотограф: GM
Фотограф: GM
Фотограф: GM
Фотограф: GM

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest