Chevrolet Aveo знімуть із виробництва через падіння попиту

Автор: Редакція | 11 Лип, 2020
Chevrolet Sonic 2017 року

Американський виробник General Motors вирішив припинити виробництво моделі Sonic, яка раніше продавалась в Україні як Aveo.

Представники Chevrolet заявили, що вже повідомили своїх дилерів про плани зупинки моделі Sonic / Aveo у жовтні. Стверджується, що основною причиною відмови від подальшого збирання модельного сімейства стало помітне зниження попиту.

Звісно, цей Sonic зовсім не схожий на той Aveo, який продавався в Україні, адже у нас продавалась модель T250. Проте й тепер Aveo T300 теж не отримає розвитку та нової генерації.
За деякими припущеннями, компанія вирішила сконцентруватись на електрокарах й для цього потрібно вивільнити складальні потужності на заводі Orion в штаті Мічиган для виробництва електричного хетчбека Chevrolet Bolt.

До речі, лінійка Bolt незабаром отримає й однойменний компактний кросовер – наразі він тестується під позначенням Bolt EUV.

Очікується, що позашляховик буде більшим за хетчбек (колісну базу збільшать на 75 мм) й багатше оснащеним. Зокрема, Chevrolet Bolt EUV отримає від Cadillac фірмову систему напівавтономного водіння SuperCruise. На конвеєр Bolt EUV має вийти влітку наступного року. А до кінця нинішнього Chevrolet планує ґрунтовно оновити й хетчбек.
Тим часом, в Україні «старі» Aveo все ж можуть з’являтися, але під ім’ям Nexia від узбецького UzAuto Motors, де продовжать збирати «Авео» попередніх поколінь.

Раніше стало відомо, що Chevrolet Niva змінила логотип та стала «Ладою», а автомобілі Ravon перейменують на Chevrolet.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Facebook та Twitter.

Джерело: Motor1

Галерея Chevrolet Sonic 2017 року:
Фотограф: Chevrolet
Фотограф: Chevrolet
Фотограф: Chevrolet
Фотограф: Chevrolet
Фотограф: Chevrolet
Фотограф: Chevrolet
Фотограф: Chevrolet
Фотограф: Chevrolet

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest