Автомобілі Ravon перейменують на Chevrolet

Автор: Роман Галімон | 17 Лют, 2020

Узбецький виробник UzAuto Motors, який виробляв машини під брендом Ravon, розпочав продаж автомобілів на експортних ринках під брендом Chevrolet.

Компанія UzAuto Motors повідомила, що після досягнення домовленостей і з партнером по альянсу – компанією General Motors – бренд Ravon, яким фактично оснащувались машини виготовлені за ліцензією GM, перетвориться на звичний багатьом Chevrolet.

Принаймні, це відбудеться на зовнішніх для компанії ринках. Компанія вже підтвердила, що з березня 2020 року в Росії, Казахстані та Білорусії під брендом Chevrolet будуть продаватися моделі Spark, Nexia і Cobalt.

Про Україну окремо не було зазначено, але в прес-релізі сказано, що реалізація автомобілів під брендом Ravon у країнах СНД припиниться до середини 2020 року.

Цікаво, що в Україні вже існує дилерська мережа, яка реалізує машини Chevrolet, тому поки невідомо, яким чином буде здійснена реалізація машин UzAuto Motors в нашій країні. Проте, враховуючи, що бренд у 2019 році не входив до топ-20 «бестселерів» ринку, можливо, саме час провести ребрендинг.

Раніше компанія GM повідомляла, що всі нові Chevrolet Corvette продані до старту виробництва, хоча Chevrolet втрачає до 20 тисяч доларів від продажу кожного Corvette.

Слідкуйте за останніми новинами на нашому каналі у Telegram.

Галерея моделей UzAuto Motors:
Фотограф: UzAuto Motors
Фотограф: UzAuto Motors
Фотограф: UzAuto Motors

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest