Chevrolet втрачає до 20 тисяч доларів від продажу кожного Corvette

Автор: Роман Галімон | 02 Гру, 2019

Американський бренд Chevrolet втрачає гроші від продажу нових спорткарів Corvette через низьку початкову ціну моделі.

Базова ціна Chevrolet Corvette восьмого покоління у США становить лише 59 995 доларів, і така маркетингова стратегія призводить до втрат виробника, повідомило видання MotorTrend. За словами інсайдерів, при продажу «Корветів» без опцій General Motors втрачає до 20 тисяч доларів.

Читайте також:

Джерело MotorTrend стверджує, що, беручи до уваги витрати на розробку та виробництво Corvette нового покоління, початкова ціна моделі повинна була починатися від 79 995 доларів. Оскільки Corvette C8 перейшов на середньомоторне розташування і значно покращив динамічні характеристики, ця сума не здається завищеною.

Для порівняння, початкова ціна за новий 992 Porsche 911 у США становить 97 400 доларів, оновлений Mercedes AMG GT обійдеться щонайменше в 115 900 доларів, а Ferrari F8 Tributo оцінюється в 293 тисячі доларів.

Проте концерну General Motors довелось встановити початкову ціну в 60 тис. доларів, аби не втратити продажі. Низька базова ціна дозволила Chevrolet яскраво провести маркетингову кампанію, але у дилерів не так багато «порожніх» спортивних автомобілів: наприклад, «Корвети» для тест-драйву коштують не менше 80 тисяч доларів.

На думку інсайдерів, найвигідніші для виробника машини саме вартістю від 80 до 100 тисяч доларів – в цьому діапазоні Corvette C8 починає приносити прибуток, адже дозволяє заробляти на опціях.

Американська преса нагадує, що в перші роки випуску Chevrolet Corvette C7 попереднього покоління ціна спортивного автомобіля зростала на 4000 доларів. Можливо, динаміка подорожчання нової моделі буде ще вищою, адже General Motors довго не збирається продавати машини у збиток.

І хоча поки Chevrolet зберігає привабливу стартову ціну, протягом наступного року ціни на Corvette можуть бути переглянуті, про що вже повідомило джерело з керівництва General Motors.

 

Галерея Chevrolet Corvette
Фотограф: Chevrolet
Фотограф: Chevrolet
Фотограф: Chevrolet
Фотограф: Chevrolet
Фотограф: Chevrolet
Фотограф: Chevrolet
Фотограф: Chevrolet
Фотограф: Chevrolet
Фотограф: Chevrolet
Фотограф: Chevrolet

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest