Суперкар Dodge Challenger викрали з виставки тюнінгу SEMA

Автор: Редакція | 02 Лис, 2019

Прокачаний суперкар Dodge Challenger викрали напередодні відомої виставки тюнінгу в Лас-Вегасі, а подальші події обернувся поліцейським бойовиком.

Тюнери з ательє Quintin Brothers побудували дійсно вражаючий зразок маслкара, задіявши для модифікації двигуна компоненти відомої фірми ProCharger. Власне, на стенді ProCharger й повинен був виставлятися результат роботи. До Вегасу купе привезли за тиждень до виставки в критому причепі, який тягнув за собою пікап Ford F250.

Читайте також:

І саме цей пікап викрали – разом із причепом. Ситуацію ускладнило ще й те, що ключі від «Челленджера» зберігалися всередині трейлера. Виявивши пропажу, тюнери вирішили надати історії максимального розголосу, задіявши всі доступні канали. Факт викрадення суперкара за кілька днів до виставки привернув навіть увагу місцевих телевізійників, і шукати пропажу взялися буквально всім світом.

Як не дивно, викрадачі не стали, як це зазвичай буває, залягати на дно і вичікувати, поки пристрасті вляжуться: викрадене купе кілька разів бачили за безтурботними «покатушками» в різних районах міста. Поліція змогла нарешті локалізувати місцезнаходження суперкара, проте людина за кермом вирішила просто так не здаватися й спробувала скинути копів із хвоста.

Nevada Highway Patrol has asked the public's help in locating a suspect who allegedly stole two vehicles and rammed into an NHP patrol vehicle.READ MORE: http://bit.ly/34nDfLR

Опубліковано FOX5 Las Vegas Четвер, 31 жовтня 2019 р.

В процесі гонитви Dodge Challenger з викрадачем загнали на багаторівневу парковку, звідки, здавалося б, вже просто нікуди подітися. Однак, й тут злочинець зміг вирватися на волю, протаранивши поліцейську машину. Зрештою кількість перехоплювачів досягла чотирнадцяти, але викрадач все ж зміг відірватися. Пізніше викрадений й побитий Dodge Challenger виявили на одній з парковок Вегаса, але підозрюваний досі не спійманий.

Фінал історії виглядає досить позитивним: ательє Quintin Brothers пообіцяло все ж виставити суперкар на тюнінг-шоу SEMA (воно відкриється вже у вівторок, 5 листопада) в стані «як є». У свою чергу, прихильники тюнінгу встигли пожартувати, що втеча від поліцейської погоні з 14 машин – найкращий доказ того, що компоненти ProCharger дійсно працюють.

Джерело: Motor1


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest