Кросовер Ford Mondeo «засвітили» на тестах

Автор: Редакція | 30 Жов, 2019

Позашляхова версія Ford Mondeo потрапила в об’єктив із невеликим камуфляжем. Поява новинки підтверджує, що автовиробник готує глобальну реформу для Mondeo та Fusion.

Вже повідомлялося, що Ford планує випустити абсолютно новий кросовер на європейському ринку. Ця модель повинна негайно замінити три машини – Mondeo, S-Max і Galaxy. А фотошпигунам вдалося сфотографувати прототип нової моделі.

Читайте також:

Спираючись на фотографії, можна зробити висновок, що новинка має корпус від моделі Focus Estate, а багато варіантів та технічних характеристик запозичені у Ford Mondeo. Очікується, що новинка матиме збільшену колісну базу, а піднята підвіска та значно збільшені колісні арки, заховані шаром камуфляжу.

За інформацією джерела видання Autocar, машина базується на платформі Ford C2, яка використовується у моделі Focus. Ця платформа дуже гнучка і може використовуватися як в компактній Fiesta, так і в позашляховику Edge.

Вже відомо, що моторний діапазон новинки буде дуже широким. На вибір будуть доступні бензинові та дизельні двигуни, а також гібридний агрегат, основою якої буде 1,5-літровий турбомотор. Універсальність моделей лежить в основі нової програми розвитку компанії Ford. Компанія сподівається, що новий кросовер у продажах перевершить моделі Mondeo, S-Max та Galaxy разом. При цьому виробничі витрати будуть значно нижчими.

Галерея Кросовер Ford Mondeo
Фотограф: Autocar
Фотограф: Autocar
Фотограф: Autocar
Фотограф: Autocar
Фотограф: Autocar
Фотограф: Autocar
Фотограф: Autocar
Фотограф: Autocar

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest