Skoda оприлюднила характеристики нової Octavia

Автор: Редакція | 29 Жов, 2019

Чеська компанія Skoda вирішила до прем’єри розповісти про технічні характеристики нової Octavia. Тим більше, що вони вже відомі після нещодавньої презентації VW Golf.

Згідно з офіційною заявою, Skoda Octavia за габаритами продовжить існувати на кордоні свого й наступного сегментів. Довжина ліфтбека виросте до 4 689 мм, а ширина – до 1 829 мм при незмінній колісній базі в 2 686 мм, а обсяг багажника збільшиться до 600 л (в універсал поміститься на 40 л більше). Коефіцієнт аеродинамічного опору при цьому зменшиться до 0,24 для ліфтбеку та до 0,26 для універсала.

Читайте також:

Моторна гамма новинки, незвично широка для цього покоління, буде запозичена у представленого недавно VW Golf. Очевидно, базовим мотором для «Октавії» стане трициліндровий агрегат об’ємом 1,0 л потужністю 110 к.с.

Слідом розташується 150-сильний мотор об’ємом 1,5 л, а топовою пропозицією серед бензинових стане дволітровий двигун: його планують агрегатувати тільки з 7-ступінчастим роботом та повним приводом. Решта бензинових «Октавій» приводу на всі колеса будуть позбавлені, проте робот можна буде замінити на 6-ступінчасту механіку.

Механічною коробкою будуть комплектувати й дволітровий дизель, який дістанеться новинці в трьох варіантах – на 115, 150 і 200 к.с., а система повного приводу стане опціональною для всіх варіантів, за винятком найслабкішого.

Успадкує Skoda Octavia й обидві гібридних силових установки на основі мотора 1,4 TSI, які розвивають 204 і 245 к.с., а крім того, сімейству пообіцяли версію на природному газі. Її укомплектують 130-сильним мотором та трьома балонами для газу загальною місткістю 17,7 кг крім 9-літрового бака для бензину.

Анонсовані відразу три альтернативи стандартній підвісці – спортивна з жорсткішими демпфірувальними елементами та зменшеним на 15 мм дорожнім просвітом, «позашляхова» зі збільшеним кліренсом на 15 мм, та шасі з адаптивними амортизаторами: тут дорожній просвіт зменшать на 10 мм.

Стосовно наборів бортового обладнання, то черговий раз підтверджені матрична оптика, мультимедійні системи з екранами до 10 дюймів і цифрова приладова панель того ж розміру, проекційний дисплей, різні органайзери для багажника (там також буде 230-вольта розетка) і широкий спектр рішень у фірмовому дусі Simply Clever.

Skoda Octavia нового покоління дебютує на спеціальному заході в Празі вже менше, ніж за два тижні – 11 листопада.

Джерело: Motor1

Галерея Шпигунські фото Skoda Octavia та тізери
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Motor1
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Якуб Шпачков / Garáž.cz
Фотограф: Якуб Шпачков / Garáž.cz
Фотограф: Якуб Шпачков / Garáž.cz
Фотограф: Якуб Шпачков / Garáž.cz

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest