Зображення нової Skoda Octavia «потрапили» в Інтернет

Автор: Роман Галімон | 21 Жов, 2019

Нове покоління Skoda Octavia, що має бути презентоване наступного місяця, несподівано «засвітило» своє зображення.

Минулого тижня Skoda розпочала тізерну кампанію для Octavia четвертого покоління, щоб створити ажіотаж до офіційного відкриття моделі, призначеного на 11 листопада. Проте виявляється, нам не потрібно чекати три тижні, аби побачити дизайн автомобіля (принаймні більшу його частину), адже хтось зробив фальстарт і завантажив зображення практичнішого брата VW Golf прямо в Інтернет, хоча й з низькою роздільною здатністю.

Якщо припустити, що зображення вище легітимне, Octavia IV виглядає майже так, як всі очікували цього: невелика еволюція вихідної моделі з деякими рисами Scala в поєднанні з «підтяжками обличчя». Зображення з’явилось прямо на онлайн-конфігураторі Skoda, імовірно, в Німеччині, з урахуванням розміщення фото на Skoda Community DE.

Цікаво, що німецький веб-сайт Skoda швидко видалив лінійку Octavia, оскільки в конфігураторі видно лише універсал. Це змушує вважати, що щось пішло не так, коли вони відновлювали інформацію, аби замінити його на наступне покоління. Але зображення вже стало публічним.

Читайте також:

Це виглядає передбачувано, але це добре чи погано?

Шкоду сильно критикували за те, що вона мала незвичні роздвоєні фари на «Октавії III», тому багато прихильників марки будуть раді бачити, що його наступник повернеться до традиційних фар. Світильники в стилі Scala тепер дістають широку радіаторну решітку із товстими хромованими краями, надаючи автомобілю більш вражаючий та престижний вигляд.

Протитуманні фари розташовані не в тому самому місці, як на зображених в офіційному тізері, опублікованому минулого тижня, але це може залежати від комплектації. Двоколірні легкосплавні диски, здається, є 18-дюймовим комплектом “Vega”, доступним вже на багатьох моделях Skoda, включаючи навіть хетчбек Fabia. При детальнішому погляді на боках машини видно чіткий верхній вигин, який продовжується й на передніх крилах, де він переходить у верхній кут фар.

Нижній вигін поточної Octavia був замінений на нову конструкцію з лінією, що поступово піднімається від переднього до заднього колеса. Вітрове та бокове скло, бокові дзеркала виглядають практично однаковими до моделі третього покоління, але можуть спостерігатися деякі невеликі зміни, не одразу помітні через низьку роздільну здатність зображення.

Skoda

Зображення задньої частини Октавії наразі недоступне, хоча ескіз, опублікований Шкодою, є досить показовим. Варто очікувати пару витончених задніх ліхтарів, які продовжуватимуться на багажнику, де корпоративний логотип буде замінено назвою компанії, написаною великими літерами. Проте лінії, що облягають номерний знак, будуть прибрані, аби забезпечити чистіший вигляд багажника.

Що ж досі невідомо?

Компанія Skoda ще не показала навіть ескізи інтер’єру, але відповідно до декількох шпигунських знімків, Octavia IV отримає капітально перероблену інформаційну панель із медіа системою, що нагадує планшет, та меншу кількість традиційних елементів керування. Усі виявлені досі прототипи мали цифрове управління, тому цікаво, чи базова модель втратить фізичні кнопки. Очікується двоспицеве кермо, електричне стояночне гальмо та деякі елементи від Octavia III.

Всі деталі щодо двигунів та коробки передач очікуються вже цього четверга, коли з’єднана однією платформою модель Volkswagen Golf VIII буде представлена в штаб-квартирі VAG.

Джерело: Motor1

Галерея Шпигунські фото Skoda Octavia та тізери
Фотограф: Якуб Шпачков / Garáž.cz
Фотограф: Якуб Шпачков / Garáž.cz
Фотограф: Якуб Шпачков / Garáž.cz
Фотограф: Якуб Шпачков / Garáž.cz
Фотограф: Skoda
Фотограф: Skoda
Фотограф: Motor1

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest