Всі нові Chevrolet Corvette продані до старту виробництва

Автор: Редакція | 12 Гру, 2019

Компанія General Motors розпродала весь тираж Chevrolet Corvette першого року випуску ще до початку виробництва.

Спочатку планувалося, що збірка Chevrolet Corvette восьмого покоління почнеться наприкінці нинішнього року, але різні негаразди призвели до того, що керівництво GM перенесло старт на лютий. Тим не менш, це не завадило концерну відсвяткувати успіх.

Читайте також:

Керівник GM у Північній та Південній Америці Баррі Енгл заявив, що весь обсяг виробництва, запланований на 2020 рік, вже розподілено за попередніми замовленнями. Як він уточнив виданню Motor Trend, мова йде приблизно про 40 тисяч машин. При цьому невідомо, чи враховані в цьому обсязі всі заплановані модифікації, або в GM порахували тільки купе, але за попередніми оцінками виробника, версія Corvette з відкритим верхом повинна скласти близько половини продажів.

Перший офіційно зібраний Corvette виставлять на аукціон за допомогою будинку Barrett-Jackson. Торги пройдуть у січні, а зібрані кошти концерн передасть Детройтському дитячому фонду, який підтримує освітні програми для незаможних. Очікується, що за перший екземпляр революційного спорткара вдасться виручити не менше мільйона доларів.

Цікаво, що, за деякими відомостями, кожен Chevrolet Corvette, який купують за ціною менше 80 тисяч доларів, означає для концерну продаж собі в збиток (базова вартість спорткара не перевищує 60 тисяч). Однак в GM готові з цим миритися: по-перше, Corvette вважається іміджевою моделлю, по-друге, виробник розраховує покрити можливі збитки за рахунок продажів майбутніх, більш потужних і дорогих модифікацій.

Джерело: Motor1

Галерея Chevrolet Corvette:
Фотограф: Chevrolet
Фотограф: Chevrolet
Фотограф: Chevrolet
Фотограф: Chevrolet
Фотограф: Chevrolet
Фотограф: Chevrolet
Фотограф: Chevrolet
Фотограф: Chevrolet
Фотограф: Chevrolet
Фотограф: Chevrolet

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest