General Motors отримав контракт на 2065 позашляховиків для армії США

Автор: Редакція | 30 Чер, 2020
GM Defense Infantry Squad Vehicle 2020

Американський концерн General Motors побудує для армії США велику партію позашляховиків.

Компанія GM Defense LLC, що є дочірнім підприємством General Motors, отримала контракт на виробництво для американської армії нових позашляховиків ISV (Infantry Squad Vehicle) та візьме на себе їхнє обслуговування.
В першу партію увійдуть 649 машин, загальний обсяг замовлення – 2065 машин. Це обійдеться платникам податків у 214,3 мільйона доларів.

GMD ISV – легкий та маневровий всюдихід, розрахований на дев’ятьох солдат. Він досить компактний, щоб поміститися у вертоліт CH-47 Chinook. Також автомобіль можна транспортувати на підвісі вертольота UH-60 Blackhawk.

GM Defense Infantry Squad Vehicle 2020Chevrolet Colorado 2021 року

Основою для ISV послужив пікап Chevrolet Colorado зразка 2020 року, а саме – його екстремальна модифікація ZR2 з посиленою підвіскою Chevrolet Performance.

В GM особливо підкреслюють, що військова машина на 90% складається з тих же деталей, що й цивільна. Всі ISV будуть оснащені 2,8-літровим 189-сильним турбодизелем Duramax в поєднанні з шестиступеневим автоматом.

Раніше General Motors презентував безпілотний мінівен Cruise Origin, й в той же час планує повернути електричний позашляховик відродженого бренду Hummer.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея GMD ISV та Chevrolet Colorado 2021 року:
Фотограф: GM
Фотограф: GM
Фотограф: GM
Фотограф: Chevrolet
Фотограф: Chevrolet
Фотограф: Chevrolet
Фотограф: Chevrolet
Фотограф: Chevrolet

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest