Електричний Hummer почав «тиху революцію»

Автор: Редакція | 31 Січ, 2020

Американський автовиробник GM остаточно вирішив відродити бренд Hummer, але тепер у вигляді електричного позашляховика.

«Тиха революція» – це один з офіційних слоганів рекламної кампанії, присвяченій черговому відродженню марки Hummer, яка тепер стала одним із підрозділів компанії GMC.  Після кількох місяців та багатьох чуток, тепер офіційно майбутній електромобіль отримав назву GMC Hummer EV.

Подробиць опубліковано поки вкрай мало. Творці новинки розщедрилися на одне зображення і три коротеньких кліпи.

Перше демонструє решітку радіатора нового «Хаммера», яка виконана з належною повагою до візуальної спадщини бренду й отримає екстравагантне світлодіодне підсвічуванням. Друге натякає на тишу, яку забезпечують електромотори та трохи відкриває завісу таємниці над характеристиками.

Заявлено, що GMC Hummer EV отримає силову установку, здатну розвивати до 1000 к.с., а кількість крутного моменту на колесах має зводити з розуму: воно перевищить 15 тисяч Нм! Крім того, відомо, що майбутній позашляховик виявиться таким же швидким, як авторитетні суперкари: 60 миль на годину (97 км/год) він набиратиме за 3 секунди.

Повністю розсекретити новий Hummer концерн GM обіцяє 20 травня цього року, а в продаж електропозашляховик має надійти восени 2021-го. Збирати його планується на заводі GM в Мічигані.

Джерело: Motor1

Галерея Mil-Spec Automotive Hummer M1:
Фотограф: GM
Фотограф: GM
Фотограф: GM
Фотограф: GM
Фотограф: GM
Фотограф: GM
Фотограф: GM
Фотограф: GM
Фотограф: GM
Фотограф: GM

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest