Бренд Hummer можуть відродити у новому образі

Автор: Редакція | 21 Жов, 2019

Майже через десять років після припинення випуску машин марки Hummer, GM може вирішити повернути позашляховики у новому образі.

Останній Hummer зійшов із виробництва у 2010 році та тепер знову з’явилися чутки про можливе відродження моделі.

За даними агентства Reuters, концерн GM збирається запустити на своєму заводі в Детройті збірку нових електромобілів вже до 2021 року, і до їхнього числа може увійти електричний позашляховик.

Читайте також:

Передбачається, що керівництво концерну обговорює можливість вивести машину на ринок під брендом Hummer. На проект розкішного електропозашляховика американці збираються витратити біля 3 мільярдів доларів головним чином у вигляді інвестицій в переобладнання заводу в Детройті.

Проект передбачає крім позашляховика створення ще й, як мінімум, двох пікапів з електромоторами. Перша модель з’явиться в тому ж 2021 році, але для неї бренд Hummer вже не будуть використовувати. Проте за рік GM збирається випустити його «заряджену» модифікацію, а повнорозмірний позашляховик стане на конвеєр до 2023 року.

При цьому наголошується, що зелене світло проекту відродження бренду Hummer поки не дали: «зелена» новинка може поповнити модельну лінійку марки Cadillac.

Джерело: Motor1

Галерея Mil-Spec Automotive Hummer M1
Фотограф: GM
Фотограф: GM
Фотограф: GM
Фотограф: GM
Фотограф: GM
Фотограф: GM
Фотограф: GM
Фотограф: GM
Фотограф: GM
Фотограф: GM

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest