Новий позашляховик Hummer спантеличив можливим виглядом

Автор: Редакція | 31 Лип, 2020
GMC Hummer

Новий електричний позашляховик Hummer знову показали на відео і назвали приблизну дату дебюту.

Спочатку керівництво концерну GM, оголошуючи про повернення бренду Hummer на ринок в новій електричній іпостасі, говорило лише про пікап. Вже анонсовано, що вантажівка отримає силову установку на тисячу кінських сил  і 15 тисяч ньютонметрів та зможе розігнатися до сотні за 3 секунди.

Саме тому розробники вважають за краще іменувати його «першим в світі супертраком», чим переграли назву конкурента Tesla Cybertruck.
Однак нове відео від General Motors містить ще більше сюрпризів про Hummer: наприкінці ролика мерехтять не тільки силует майбутнього пікапа, а й образ якогось повноцінного позашляховика – швидше за все, на його базі. Супроводжується демонстрація текстом «Це тільки початок». Відповідно, можна припустити, що з часом Hummer знову доросте до цілого модельного сімейства.

Крім того, в відео мигцем показані етапи моделювання дизайну кузова і його виробництва, і ці кадри містять безліч візуальних натяків на майбутню зовнішність «Хаммера» – офіційно вона досі не розкрита. І, як заявлено в цьому ж тізері, трапиться прем’єра вже цієї осені. Тоді ж дилери марки GMC, під якою Hummer вийде в світ, почнуть приймати замовлення на новинку. Таким чином, під час дебюту виробник розкриє всі відсутні деталі.

GMC Hummer (тізер)GMC Hummer

Однак збирання пікапа стартує тільки роком пізніше, восени 2021 року. Можливо, це пов’язано з необхідністю переобладнання заводу в Детройті, в модернізацію якого GM інвестує понад 2 мільярди доларів. Випускати тут будуть не тільки «Хаммери», але й електричні «Кадилаки» на його основі.
Загадковий режим краба

Тізер електропозашляховика GMC Hummer

Крім того GMC оприлюднив деякі технічні деталі. Серед опцій для Hummer називається наступне покоління автопілота GM, знімний дах, а також два режими руху. «Адреналіновий», який, очевидно, передбачає максимальну потужність і динаміку. І «Режим краба».

Про функції останнього можна тільки здогадуватися. Логічно припустити, що ця назва системи схожа з Crawl Control на позашляховиках Toyota, коли швидкість машини на бездоріжжі фіксується на невеликих значеннях: в результаті машина повзе по камінню або ямах зі стабільною заданою швидкістю і водієві не потрібно працювати педалями газу і гальма.
Однак, у редакції видання InsideEVs вважають, що мова йде саме про здатність крабів рухатися боком. Отже, Hummer може отримати перше повнокероване шасі, яке дозволяє в певних межах дійсно переміщатися в бік без повороту кузова.

До речі, такий собі «танковий розворот» вміє робити інший конкурент Rivian: за рахунок різноспрямованого обертання правих і лівих коліс на слизькому покритті електромобіль з чотирма моторами здатний розвертатися на місці, знову ж як краб.

Тепер залишається дочекатися осені та підтвердити чи спростувати всі припущення.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram та Google News.

Джерело: Motor1 та InsideEVs

Галерея тізерів нового Hummer:
Фотограф: GMC
Фотограф: GMC
Фотограф: GMC
Фотограф: GMC
Фотограф: GMC
Фотограф: GMC
Фотограф: GM
Фотограф: GM

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest