Новий Hummer поділиться платформою з Cadillac Escalade

Автор: Редакція | 06 Бер, 2020

Компанія General Motors може використати платформу нового електричного позашляховика Hummer для іншої своєї моделі – Cadillac Escalade.

Концерн General Motors поділився деякою інформацією про платформу, на якій буде побудований електричний позашляховик відродженого бренду Hummer. Виробник заявив, що батареї нового покоління вже отримали власне ім’я Ultium та розроблені власними силами концерну.

Осередки, з яких складаються акумулятори, можуть встановлюватися в складі блоку горизонтально або вертикально. На думку інженерів GM, це дозволить гнучко оптимізувати як масштаби, так і спосіб компонування акумуляторів стосовно кожної конкретної моделі.

І як стало відомо Motor1, нова платформа повинна стати базою відразу для декількох американських електромобілів.

За напруги в 800 вольт батареї можна буде заряджати від потужних швидкісних пристроїв на 350 кВт, самі ж акумулятори зможуть мати ємність до 200 кВт-годин і забезпечувати пробіг на одній зарядці до 650 км.

Стосовно платформи, то в її складі будуть застосовуватися електродвигуни знову ж власної розробки, причому особливості конструкції дозволять створювати машини як із переднім і заднім, так й з повним приводом.

Майбутній електричний Hummer має отримати одразу три електромотора загальною потужністю до 1000 к.с. – найімовірніше, два з них будуть окремо завідувати задніми колесами. При цьому до «сотні» позашляховик витратить лише 3 секунди.

За попередніми даними, електричний Hummer концерн GM планує випускати на одному заводі з «зеленим» пікапом і неназваною поки електричної ж моделлю Cadillac.

Таким чином, існує дуже висока ймовірність того, що вже запланована модифікація нового Escalade, повністю позбавлена ДВЗ, розділить платформу з першим представником відродженого бренду Hummer.

Раніше у Латвії створили «брутальний» шестиколісний позашляховик, а компанія Nikola Motors представила електричний пікап, який може проїхати 1000 км.

Слідкуйте за останніми новинами на нашому каналі у Telegram.

Галерея Mil-Spec Automotive Hummer M1:
Фотограф: GM
Фотограф: GM
Фотограф: GM
Фотограф: GM
Фотограф: GM
Фотограф: GM
Фотограф: GM
Фотограф: GM
Фотограф: GM
Фотограф: GM

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest