Представлено електропікап із кілометражем майже 1000 км

Автор: Редакція | 11 Лют, 2020

Компанія Nikola Motors представила електричний пікап, який працює на батареях та має водневий агрегат.

На даний час електропікап Nikola Badger представлений у якості концепт-кара, проте виробник запевняє, що серійна модель з’явиться вже у вересні. Якщо Nikola Motors дотримається термінів, то може випередити появу виробничої версії пікапа Tesla.

Крім того, оголошені технічні дані теж загрожують творінню Ілона Маска.

Nikola Badger створений не лише електричним, а має силову установку змішаного типу: електромотори можуть отримувати енергію від 160-кіловатного блоку батарей та від водневих «паливних елементів» на 120 кВт.

На одній зарядці Badger може проїхати до 480 км, а при підключенні водневого агрегата, запас ходу збільшиться вдвічі.

При цьому, мотори видають 455 к.с. із можливістю пікової потужності до 906 к.с. і 1 300 Нм. Відповідно, до 100 км/год пікап здатний розігнатися за 3 секунди.

Однак у Nikola роблять основний акцент не на динаміці новинки, а на її практичності. Наприклад, пікап довжиною 5,9 м може буксирувати до 3,6 тон та без проблем рушить із місця на 30-градусному підйомі. Також машина має вантажну платформу шириною 1 560 мм і п’ять посадкових місць.

Крім того, Nikola Badger здатний віддавати до 15 кВт електрики через спеціальний роз’єм. Розробники запевняють, що це робить його незамінним на будмайданчиках, де до пікапу можна підключити весь електроінструмент, освітлювальні прилади й компресори, а він зможе постачати обладнанню енергію до 12 годин. Виробник запевняє, що пікап не втратить ефективності при температурах до -30 градусів Цельсія.

Цікаво, що виробництво Nikola Badger буде розгорнуте на потужностях поки неоголошеного виробничого партнера. І хоча поки не відомо, хто цей проект «прихистив», проте конкуренція йому загрожує велика: Tesla, Rivian R1T, електрична версія Ford F-150 та відроджений Hummer.

Все це відбувається в той час, як Mercedes оголосила про неприбутковість програми пікапів та зупинила випуск Х-класу.

Слідкуйте за останніми новинами на нашому каналі у Telegram.

Джерело: Motor1

Галерея Nikola Badger:
Фотограф: Nikola
Фотограф: Nikola
Фотограф: Nikola
Фотограф: Nikola
Фотограф: Nikola
Фотограф: Nikola
Фотограф: Nikola
Фотограф: Nikola
Фотограф: Nikola
Фотограф: Nikola

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest