Провал Маска? Tesla представила «кіберпанковий» пікап

Автор: Роман Галімон | 22 Лис, 2019

Голова компанії Tesla Ілон Маск представив новий транспортний засіб Tesla Cybertruck, який має змінити відношення покупців до пікапів.

На думку Маска, теперішні пікапи виглядають однорідними, й тому, мабуть, потрібно струсити цей сегмент ринку, аби привернути увагу.

При цьому покупців, які мають купляти цей пікап намагаються «налаштувати» на придбання Cybertruck за допомогою незрозумілих споживчих якостей машини: як відбиття ударів кувалди та пуль калібру 9 мм. Така функціональність справді потрібна покупцям пікапів?

Читайте також:

Єдине в чому не варто сумніватися, так це в силових установках Tesla. Cybertruck передбачає три версії: з одним, двома і трьома електромоторами. Найпотужніша версія набирає «сотню» за три секунди, а запас ходу обіцяють у 800 км без зарядки.

При цьому, електровантажівці надали всі «характеристики» пікапа: вантажопідйомність – 1,5 тони можливість тягнути причіп вагою до 6,3 тон.

Вантажівку оснастили адаптивною пневмопідвіскою, яка може збільшувати дорожній просвіт до 400 мм та опускати вантажну платформу (довжина якої майже 2 метра) для зручності завантаження.

Пікап Tesla також має непогані геометричні параметри: кут в’їзду – 35, а куток з’їзду – 28 градусів.

Але, здається, основний упор у Tesla все ж зробили на доступність. Базова одномоторна модифікація (розгін до 100 км/год за 6,5 секунди та 400 км без зарядки) вартує 39 900 доларів. Хоча топова версія Tesla коштуватиме на 30 тисяч більше, тобто як найдорожчий Ford F-150.

Отже компанія вже чітко обрала для себе своїх конкурентів, але навряд чи «традиційні» покупці пікапів позитивно відгукнуться на машину в стилі «кіберпанк».

Тим менш, фанати «Тесли» вже готові зробити свої перши заявки й Ілон Маск вже заявив, що приймання попередніх замовлень відкрито.

Галерея Tesla Cybertruck
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest