Apple запатентувала безпілотні системи із самонавчанням

Автор: Роман Галімон | 27 Жов, 2019

Навігаційна система Apple буде розумнішою під час руху за допомогою модуля оцінки маршруту. Раніше вважалося, що проект було скасовано на початку 2019 року, але всі джерела свідчать, що він все ще працює.

Власна навігаційна технологія Apple може використовувати iCloud для покращення маршрутів руху безпілотників.

Проект Apple під кодовою назвою Project Titan частково засекречений. У січні американська корпорація заявила, що вивела своїх співробітників із проекту безпілотного водіння, але зазначила, що все ще працює над «автономними системами та пов’язаними з ними технологіями». Тому, можливо, проект все ще існує. Зрештою, нова заявка на патент на «автономну систему навігації» та збільшена кількість дозволів на безпілотне управління дають підстави думати, що Apple все ще працює над своїм проектом.

Читайте також:

Навігаційна система американської компанії, як описано в заявці на патент, базується на хмарі iCloud із плануванням маршрутів. Повідомляється, що вони використовують завантажені дані з одного повністю безпілотного автомобіля для вдосконалення та розробки маршруту. Згодом супроводжуватимуться інші безпілотні машини, які їхатимуть «незалежно від будь-яких даних, отриманих від будь-яких пристроїв ззовні автомобіля», але коли автомобіль підключений до хмари Apple, маршрут буде оптимізований та покращений порівняно з тим, що дрон може сам розраховувати.

Повідомляється, що цей «модуль оцінки маршруту» має можливість отримувати інформацію з сенсорів, переглядати та обробляти її для оновлення бортових навігаційних даних, а пізніше надавати найкращий маршрут для користувачів безпілотних транспортних засобів. Простіше кажучи, безпілотник Apple буде ще розумнішим у міському трафіку.

Джерело: Аutotimesnews


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest