Aston Martin показала прототип відкритого родстера Vantage

Автор: Роман Галімон | 07 Жов, 2019

Компанія Aston Martin вирішила показати прототип родстера на базі моделі Vantage, який можна буде придбати з наступного року.

Відкрита версія спортивного автомобіля Aston Martin отримала назву Vantage Roadster, і машину зі складаним верхом готують до продажів на весні 2020 року.

На разі, Aston випустив лише чотири зображення інженерного прототипу аби дати майбутнім покупцям зрозуміти, як виглядатиме зменшений Vantage.

При цьому, жодних технічних деталей не було опубліковано, але перший погляд на світлини говорить про те, що новий Vantage Roadster матиме складний дах із тканини, який, як передбачається, може бути піднятий і опущений за кілька секунд. Також можна додати, що нова модель Aston Martin отримає новий кузов, колеса, двері, ліхтарі та, можливо, навіть двірники.

Читайте також:

Що під капотом? 4,0-літровий бі-турбо двигун V8 від звичайного купе Vantage, яке постачається AMG і в даний час видає 503 к.с. Він також має здатність розігнатися від 0-100 км/год всього за 3,6 секунди, але варто очікувати невелике відставання відкритого родстера від купе. Проте швидкість – це ж не головне?

Про ціну також поки не має інформації. Але, швидше за все, варто очікувати вартості більшої за купе, яке коштує зараз 120 000 фунтів.

Vantage вже знайшов своїх фанатів серед автовласників, побачимо, чи продовжить цю тенденцію родстер. Aston пропонує «відкрити весну 2020 року» саме на Vantage Roadster.

Джерело: Topgear

Галерея Aston Martin Vantage Roadster
Фотограф: Aston Martin
Фотограф: Aston Martin
Фотограф: Aston Martin
Фотограф: Aston Martin

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest