Aston Martin вирішила займатися виробництвом алкоголю

Автор: Редакція | 28 Лис, 2019

Британський автовиробник Aston Martin у партнерстві з винокурним заводом Bowmore випустить серію ексклюзивних віскі.

Aston Martin анонсував ще один незвичайний проект. Після оприлюднення планів стосовно випуску першого в історії для марки мотоцикла та кросовера, бренд вирішив перейти до виробництва алкоголю.

Читайте також:

Разом із винокурнею Bowmore, розташованою на острові Айла на заході Шотландії, Aston Martin розробить ексклюзивну серію односолодових віскі. Дизайн пляшок було доручено створити команді стилістів під керівництвом головного креативного директора Aston Martin Марека Райхмана. Це ті самі люди, які працювали над хмарочосом у Маямі, появою першого глобального торгового центру Aston в Токіо та дизайну дилерів цієї марки по всьому світу.

Цікаво, що інші автовиробники також мають кілька подібних проектів: Bentley і Porsche виробляють фірмовий мед, Volkswagen – ковбаси та кетчуп.

Для дизайнерів Aston Martin це не перший досвід створення речей, абстрагованих від автомобілів. Раніше група дизайнерів Реймана створила дизайн інтер’єру житлового комплексу фірми Aston, взяла участь у розробці першого в історії бренда мотоциклу та запуску сервісу «Автомобільні галереї та парковки Aston Martin», який пропонує клієнтам дизайн гаражів та унікальні майданчики виставок під ключ.

Проте, коли дизайнери Aston Martin не зайняті малюванням човнів, мініпідводних човнів та безпілотників, вони знаходять час для автомобілів. Як наприклад, створення першого кросовера Aston Martin DBX.


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest