У Aston Martin змінили керівництво

Автор: Роман Галімон | 26 Тра, 2020

На фоні продовження кризи в компанії Aston Martin, нові акціонери вирішили змінити генерального директора відомого британського автовиробника.

Енді Палмер, який перейшов до Aston Martin із Nissan у 2014 році, залишить посади президента та гендиректора Aston Martin Lagonda Global Holdings за угодою з правлінням компанії.
Фінансова криза для компанії розпочалась ще минулого року й дозволила інвесторам на чолі з канадським мільярдером Лоуренсом Строллом викупити 20 % акцій та увійти в правління. Частину акцій також купив керівник команди Ф1 Mercedes Тото Вольфф, якому пророкували очолення всієї компанії.

Тепер, схоже, нові акціонери визначились із новим керівником Aston Martin й ним стане нинішній бос Mercedes-AMG Тобіас Моерс. Судячи з усього, співпраця між двома компаніями поглиблюватиметься й надалі.

Моерс офіційно почне працювати у Aston Martin із 1 серпня, а до цього моменту виконувати його обов’язки буде віце-президент і директор із виробництва Кіт Стентон.
На даний час компанія намагається запустити виробництво першого в історії компанії кросовера DBX, а також працює над спільним проектом з командою Red Bull – гіперкаром Valkyrie.

Раніше Aston Martin вже оголосив про перенесення запуску проекту електрокара, проте Лоуренс Стролл планує перейменувати команду Ф1 Racing Point на Aston Martin.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram та Google News.

Галерея Aston Martin DBX:
Фотограф: Aston Martin
Фотограф: Aston Martin
Фотограф: Aston Martin
Фотограф: Aston Martin
Фотограф: Aston Martin
Фотограф: Aston Martin
Фотограф: Aston Martin
Фотограф: Aston Martin
Фотограф: Aston Martin

Додати свій коментарУ Aston Martin змінили керівництво
Хто був гендиректором Aston Martin?

Гендиректором Aston Martin був Енді Палмер

Хто призначений новим гендиректором Aston Martin?

Новим гендиректором Aston Martin стане Тобіас Моерс

Чому змінилось керівництво Aston Martin?

Криза в Aston Martin призвела до падіння продажів та прибутків

Хто володіє Aston Martin?

Лоуренс Стролл з групою інвесторів викупили 20 % акцій
Pin It on Pinterest