Audi та Daimler зібралися відновити виробництво

Автор: Роман Галімон | 13 Кві, 2020

Німецькі автовиробники до кінця цього місяця збираються відновинити роботу виробничих ліній вперше після паузи через COVID-19.

Концерн Daimler оголосив, що планує відновити виробництво автомобілів на своїх німецьких заводах вже 20 квітня у відповідь на поновлений попит на автомобілі в Китаї.

До відновлення виробництва вперше після карантинних заходів проти коронавірусу планують приступити й в Audi та вважають, що 20 квітня – реальна дата повернення до виробництва на своїх заводах у Німеччині та Бельгії.
Деякі експерти вже вважають, що спалах COVID-19 матиме більший вплив ніж фінансова криза 2008-2009 рр., Тому не дивно, що автовиробники воліють якомога швидше відгукнутися на перші  прояви попиту на нові автомобілі на таких ринках, як Китай.

Mercedes заявив, що розпочне поетапне нарощування виробництва й в першу чергу будуть перезапущені роботи на заводах із виробництва двигунів та батарей для електрокарів. Поки лінії працюватимуть в одну зміну.
Повномасштабне виробництво планується розпочати не раніше 27 квітня. В цей же термін Audi планує відновити виробництво й на всіх своїх німецьких заводах.

Тим часом, компанії Fiat Chrysler, Honda та Toyota теж налаштовані на повернення до виробництва автомобілів у перший тиждень травня.

Раніше, наприклад, Volkswagen заявив, що втрачає 2 мільярди євро на тиждень через коронавірус. а FCA, Daimler, Toyota запозичили мільярди для виходу з коронавірусної кризи.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram та Google News.

Джерело: Motoring

Галерея виробничих ліній:
Фотограф: Skoda
Фотограф: BMW
Фотограф: Toyota
Фотограф: Daimler
Фотограф: Polestar
Фотограф: Polestar
Фотограф: Polestar
Фотограф: Polestar
Фотограф: Polestar

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest