Audi презентувала кросовери Q7 та Q8 з моторами Lamborghini

Автор: Редакція | 14 Січ, 2020

Німецька компанія Audi анонсувала нові модифікації «прокачаних» кросоверів SQ7 і SQ8, які отримали бензиновий двигун від Lamborghini.

У Audi вже є досвід побудови одного й того ж «гарячого» кросовера з різними двигунами для різних країн. І зараз, схоже, за тим же планом розвивається найбільший позашляховик марки.

 Читайте також:

Варто відзначити, що кросовери SQ7 та SQ8 для ринку Європи оснащуються дизельним мотором із потрійним турбонаддувом і стартер-генератором, який розвиває 435 к.с. і 900 Нм. Проте схоже, що екологічні норми рано чи пізно змусять змінити цей агрегат.

А ось в США Audi буде продавати ті ж самі машини, але вже з бензиновим силовим агрегатом. Раніше передбачалося, що вони отримають високофорсований трилітровий V6, однак обом позашляховикам поставлять 4,0-літровий турбований V8 – цей мотор добре відомий як по вражаючому Audi RS6 Avant, так й вже відомому суперкросоверу Urus, який випускається компанією Lamborghini, що входить до групи VAG.

Правда, якщо на Urus двигун видає 650 к.с. й 850 Нм, то на «дешевших» SQ7 і SQ8 стане розвивати лише 507 к.с. (або просто 500 в американській специфікації) і 770 Нм крутного моменту.

Цікаво, що від зміни мотора кросовери тільки виграли. Американський підрозділ Audi вже заявив, що розгін до «сотні» у майбутніх новинок становитиме 4,3 секунди, і це на півсекунди швидше, ніж у дизельних версій.

І все це відбувається на фоні того, що Audi скасувала свою присутність на автошоу в Нью-Йорку, де могла презентувати ці моделі.

Повертаючись до кросововерів, то вони працюватимуть із 8-ступінчастим автоматом і системою постійного повного приводу. Крім того, у американських версій кросоверів в базову комплектацію увійде і повнокероване шасі. Продажі бензинових SQ7 і SQ8 в США компанія Audi планує відкрити навесні або на початку літа, але поки ціни та поява цих модифікацій на інших ринках поки не оголошені.

Джерело: Motor1

Галерея Audi SQ7 TDI 2020 року:
Фотограф: Audi
Фотограф: Audi
Фотограф: Audi
Фотограф: Audi
Фотограф: Audi
Фотограф: Audi
Фотограф: Audi
Фотограф: Audi
Фотограф: Audi
Фотограф: Audi
Фотограф: Audi
Фотограф: Audi
Фотограф: Audi
Фотограф: Audi
Фотограф: Audi

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest