Audi представила найшвидший кросовер лінійки RS

Автор: Редакція | 21 Лис, 2019

Німецька компанія Audi представила останню цьогорічну новинку серед RS-моделей. Як й очікувалось, нею стала потужна версія крос-купе Q8.

Audi обіцяла до кінця року оновити лінійку своїх моделей RS й на автошоу в Лос-Анджелесі був презентований новий RS Q8.

Керуючий директор Audi Sport Олівер Хоффманн назвав RS Q8 «великим крос-купе з генами повноцінного серйозного спорткара», і в Інгольштадті дійсно «прокачали» кожну рису характеру кросовера.

Читайте також:

Найсерйозніша риса – двигун

Тут в Audi вирішили не вигадувати й запозичили для RS Q8 мотор у приголомшливого універсала RS6 Avant: це 4-літровий наддувний V8, який розвиває 600 к.с. і 800 Нм крутного моменту. Асистують йому 48-вольтний стартер-генератор із ремінним приводом, що забезпечує рекуперацію енергії і роботу системи «старт-стоп», а також восьмиступінчастий автомат і повний привід із спортдіфференціалом на задній осі.

В результаті крос-купе витрачає на прискорення до 100 км/год лише 3,8 секунди, а до «двохсотки» за 13,7 секунд. Стандартне значення максимальної швидкості – 250 км/год, але опціонально обмежувач можна зрушити до 305 км/год.

Спортивність у підвісці

У підвісці найшвидшого кросовера Audi застосовані пневматичні пружні елементи, адаптивні амортизатори і активні стабілізатори поперечної стійкості. Ходова здатна змінювати дорожній просвіт у діапазоні 90 мм і вміє працювати в декількох режимах: від комфортного до спортивного, причому в Audi запевняють, що намагалися зробити їхні характеристики максимально різними один від одного.

Система Audi drive select тепер передбачає можливість вибору з восьми встановлених налаштувань їздової електроніки: як і на RS6 Avant, у крос-купе також є два особливих індивідуальних режиму RS1 і RS2 з можливістю вибору регулятором на кермі.

Крім того, RS Q8 забезпечили спеціальною випускною системою з регульованими клапанами, а опціонально доступний і спортивний вихлип з особливо проникливим звучанням. Стосовно гальмівних механізмів, то за колесами на 22 дюйма (чи 23 – за доплату) ховаються 420-міліметрові композитні диски з 10-поршневими супортами на передній осі і 370-міліметрові на задній. Опціональні керамічні гальма будуть ще більше – до 440 мм.

Легковпізнаваний дизайн

Впізнати потужне крос-купе буде дуже просто за відповідним аеродинамічним пакетом, в інтер’єрі ж RS Q8 теж з’явилися деякі специфічні деталі. У їхньому переліку, наприклад, спортивні сидіння з шкірою, алькантарою і функцією масажу, укорочене знизу стерно, особлива обробка, RS-режими роботи приладової панелі та мультимедійної системи. При цьому задній диван зберіг можливість подовжнього регулювання, а в багажник може розширюватись до 1 755 л.

У шоу-румах європейських дилерів Audi RS Q8 з’явиться в першому кварталі наступного року за ціною від 127 000 євро.

Джерело: Motor1

Галерея Audi RS Q8
Фотограф: Audi
Фотограф: Audi
Фотограф: Audi
Фотограф: Audi
Фотограф: Audi
Фотограф: Audi
Фотограф: Audi
Фотограф: Audi
Фотограф: Audi
Фотограф: Audi
Фотограф: Audi
Фотограф: Audi
Фотограф: Audi
Фотограф: Audi
Фотограф: Audi
Фотограф: Audi
Фотограф: Audi
Фотограф: Audi

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest