Новий кросовер Audi Q5 e-tron «засвітили» до презентації

Автор: Редакція | 11 Сер, 2021
Audi Q5 e-tron 2022 року

Китайські патентні органи оприлюднили зовнішність та технічні данні нового акумуляторного кросовера Audi Q5 e-tron до офіційної презентації моделі.

Новий електричний кросовер Audi Q5 e-tron має дебютувати незабаром в Китаї, але місцеве міністерство промисловості та інформатизації розкрило назву, дизайн та багато характеристик моделі до її офіційної прем’єри в рамках стандартних сертифікаційних заходів.
Новинка не має жодного відношення до паливного Q5, адже є втіленням шоу-кара Audi concept Shanghai, який в технічному плані практично повністю скопійований з трирядного позашляховика Volkswagen ID.6 – ще одного нового продукту Volkswagen Group, адресованого, в першу чергу, для Китаю.

ID.6 та Q5 e-tron мають ідентичні довжину (4876 мм) і відстань між осями (2965 мм). Китайські чиновники показали на своєму сайті різні варіанти забарвлення кузова і дизайну колісних дисків. Салон поки не розсекречено, але, за очікуваннями, оформленням інтер’єру Q5 e-tron буде схожий на споріднений Q4 e-tron.

Силові установки Audi повністю запозичить у Volkswagen: будуть задньопривідні версії на 180 і 204 к.с. і повнопривідна на 306 к.с. Остання отримає позначення Q5 50 e-tron quattro. Офіційний дебют може відбутися вже цього місяця, наприклад, на автосалоні в Ченду, який стартує 27 серпня.
До речі, сьогодні Audi представила «розсувний» концепт родстера Skysphere, а нещодавно стало відомо, що Audi припинить виробництво автомобілів із ДВЗ у 2033 році.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Audi Q5 e-tron 2022 року:
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest