Audi припинить виробництво автомобілів із ДВЗ у 2033 році

Автор: Редакція | 23 Чер, 2021
Audi A8 W12 двигун

Німецька марка Audi офіційно підтвердила припинення від нових моделей із двигунами внутрішнього згорання у 2033 році.

Нещодавно Motorcar повідомляв про непідтверджену інформацію, відповідно до якої Audi збиралась припинити розробку нових двигунів внутрішнього згорання з 2026 року, але тепер стало відомо офіційно, що відмова станеться у 2033 році.
У прес-релізі Audi підтвердила, що всі моделі, які вона випускатиме з 2026 року, будуть електромобілями. Виробництво автомобілів із ДВЗ завершиться в 2033 році, але за одним винятком.

Audi очікує, що попит у Китаї на ДВЗ продовжиться й після 2033 року, отже існує ймовірність, що там вироблятимуть бензинові двигуни для місцевого ринку й після цієї дати. Зрештою, Audi розраховує досягти вуглецевого нейтралітету до 2050 року.

Протягом останніх кількох місяців компанія Audi вже представила лінійку електромобілів, включаючи e-tron GT, Q4 e-tron та Q4 Sportback e-tron.
Також в Інгольштадті планують зосередилися на всьому, починаючи від розширення використання відновлюваної енергії на зарядних станціях у Європі до використання штучного інтелекту, щоб максимізувати стійкість у своєму ланцюзі поставок.

Раніше стало відомо, що Honda відмовиться від ДВЗ до 2040 року, а деякі країни, як Британія, заборонять продаж машин на ДВЗ із 2030 року.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest