Honda відмовиться від ДВЗ до 2040 року

Автор: Редакція | 26 Кві, 2021
Honda E: 2021 року

Японська компанія Honda також прагне бути повністю нейтральною до викидів вуглецю до 2050 року.

Honda не є маленькою компанією: вона задіяна не лише в автомобільній сфері, але має чималу присутність у двоколісному світі, не кажучи вже про інші сфери, такі як двигуни та навіть реактивні літаки. Отже, коли компанія такого розміру ставить високі цілі, то вони гідні уваги.
Останні новини з’явились після першої прес-конференції нового глобального генерального директора Honda Тошіхіро Майбе, яка відбулася 23 квітня. Суть презентації в окресленні майбутнього, в якому транспортні засоби Honda будуть на 100 відсотків електричними до 2040 року.

Інші автовиробники теж ставлять подібні цілі, але у випадку Honda це заслуговує на увагу, оскільки це не є специфічним для регіону. Часові рамки для виконання планів трохи відрізняються від Північної Америки до Китаю та Японії, але кінцевий термін один – всі автомобілі Honda стануть електричними через 19 років.

Як це станеться?

Honda E: 2021 року
Електрокросовер Honda E: 2021 року

В США, очевидно, Honda має стратегічне партнерство з General Motors і планує повністю використати ці відносини для розвитку акумуляторів Ultium. У Японії більше уваги приділятиметься мобільності та невеликим міським транспортним засобам, таким як Honda e, не кажучи вже про розробку змінних акумуляторних систем для мотоциклів та скутерів.

У всіх сферах додаткові дослідження та розробки транспортних засобів на водневих паливних елементах також зіграють свою роль.
Говорячи про водень, це важливий компонент іншої цілі Honda, і досягти її може бути набагато складніше. До 2050 року виробник хоче бути нейтральним до вуглецю, і не лише з точки зору своєї продукції. Ця ініціатива для знищення викидів вуглецю на всіх рівнях – від виробництва до корпоративних функціональних можливостей. Якщо ще раз пригадати «портфоліо» Honda, яке розширюється далеко за межі автомобілів, то це справді дуже амбіційна мета.

Нещодавно компанія Volvo ініціювала подібну ініціативу, але, хоча шведська компанія не пропонувала реального плану, Honda принаймні вказує пальцем на водень як можливе рішення.

Honda також досліджує широкий спектр вуглецево нейтральних видів палива та кращі практики переробки, і компанія зобов’язується інвестувати приголомшливих 46,3 млрд доларів протягом наступних шести років, щоб спробувати вирішити ці проблеми. Так так, Honda дуже серйозно підкріплює свої слова дією.
Чи можна такі цілі реалізувати?

Honda e
Електрокар Honda e

Згадайте, де був світ 29 років тому з точки зору технологій. У 1991 році домашній комп’ютер все ще використовував масивний монітор і мав частку обчислювальної потужності порівняно з вживаним зараз мобільним телефоном, на якому ви мабуть й читає цей матеріал.

Гібридних автомобілів не існувало, не кажучи вже про електричні. Системи допомоги водію були лише базовими, як гідравлічне підсилення керма та гальма, а 400 кінських сил вважалися винятковим показником.

Хто знає, що можуть принести наступні 29 років.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest