Кросовер Honda E: з’явився на перших зображеннях

Автор: Роман Галімон | 20 Кві, 2021
Honda E: 2021 року

Концепт електричного кросовера Honda E: дебютує на автошоу в Шанхаї в якості «бачення» виробником майбутнього електричного кросовера.

На початку 2021 року Honda оголосила про підготовку нового електричного кросовера, а у лютому представила нове покоління кросовера HR-V, з яким електричний прототип E: матиме чимало спільного.
Зокрема, концепт має крихітні фари у кутах, а світлодіодна стрічка проходить уздовж краю капота, не стикаючись по центру. Логотип Honda «H» також підсвічується. Ще більше світлодіодів присутні в нижній частині решітки по боках впускного отвору.

Боковини кузова концепту не мають гострих кутів, за винятком складки на рівні плечей. На нижньому краї кузова знову помітна світла смуга.

Honda E: 2021 року

Задня частина має кутову задню стійку та задні ліхтарі на всю ширину. Фактично, стиль дуже простий та стриманий.

Компанія не надає жодних зображень інтер’єру прототипу E:, але заявляє, що використовує програмне забезпечення Honda Connect третього покоління, яке підтримує оновлення «по повітрю».
Honda також не оголосила деталей стосовно силового агрегату, а лише зазначила, що від нього можна буде «відчути» радість від водіння «в достатку».

Виробнича версія концепту E: стане одним із 10 електромобілів від Honda у Китаї протягом наступних п’яти років. Проте про вихід цих новинок на інші ринки поки теж нічого не повідомляється.

Honda Breeze 2021 року

На автошоу у Шанхаї від Honda також дебютує плагін-версія кросовера Breeze. Модель має двомоторну електричну частину силової установки. Автомобіль надійде у продаж у Китаї у другій половині 2021 року.
У 2020 році Honda оголосила про партнерство з General Motors щодо використання своїх батарей Ultium та модульної платформи для електромобілів двох моделей. Проте Honda не буде просто використовувати продукти GM, а переробить архітектуру новинок відповідно до очікувань своїх споживачів і зробить дизайн унікальним. Хоча виробляти електрокари будуть на потужностях GM.

Виробнича версія кросовера E: для китайського ринку надійде у продаж навесні 2022 року.

До речі, у вересні 2020 року Honda вже показувала прототип кросовера з назвою e:concept на автосалоні в Пекіні.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Honda E: 2021 року:
Фотограф: Honda
Фотограф: Honda
Фотограф: Honda

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest