Honda показала концепт другого електромобіля

Автор: Редакція | 27 Вер, 2020
Honda e:concept

Японська марка Honda представила наживо прототип кросовера з промовистою назвою e:concept й відбулось це на автосалоні в Пекіні.

На відкритті Пекінському автосалоні компанія Honda показала концепт електричного кросовера e: concept, зовнішній дизайн якого напередодні був розкритий на офіційних зображеннях.

Концерт незабаром має отримати й серійне втілення, після чого стане другим електромобілем бренду, після хетчбека Honda e.
Жодних технічних параметрів озвучено не було, але можна припускати, що серійний автомобіль отримає практичніший п’ятидверний кузов, а його топова версія стане повнопривідною і оснащуватиметься мінімум двома електромоторами.

У дизайні дивує несподівано висока лінія переднього багажника та в цілому класичний двооб’ємний силует, який частіше зустрічається у машин з двигунами внутрішнього згоряння. В цілому e: concept не має нічого спільного з Honda e, яка створена в ретро-стилі.

Автомобіль обіцяють оснащувати просунутою системою допомоги водія, що за описом нагадує автопілот третього рівня. Ключом від автомобіля можна буде використовувати смартфон, а сама машина отримає можливість завантажувати оновлення «через повітря».
Новий кросовер створюється в першу чергу для китайського ринку. Планів присутності машини в інших країнах поки не озвучено.

Цього місяця стало відомо, що GM та Honda об’єдналися заради електромобілів, а отже будуватимуть електромобілі на спільних платформах.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: InsideEVs

Галерея Honda e:concept:
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Honda
Фотограф: Honda
Фотограф: Honda

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest