GM та Honda об’єдналися заради електромобілів

Автор: Редакція | 05 Вер, 2020
Виробництво спільних паливних елементів GM-Honda

Компанії General Motors та Honda підписали меморандум і будуватимуть електромобілі на спільних платформах.

Лише нещодавно Motorcar писав, що Honda поки не планує об’єднуватись з іншими компаніями, як з’явилось оголошення про меморандум із взаєморозуміння з корпорацією General Motors, який має стати першим кроком зі створення повноцінного альянсу.

Метою такого об’єднання є скорочення витрат на розробку нових технологій, в першу чергу в області електромобілів.
Ще в квітні було оголошено, що Honda створить два електромобіля на новій платформі General Motors. Тепер партнери говорять про глибшу співпрацю й перспективи побудови всіх електрокарів для ринку Північної Америки на єдиному шасі.

Подробиці об’єднання тільки опрацьовуються. Власне, підписаний меморандум лише дозволив інженерам з обох сторін почати оцінку можливостей для співпраці та скорочення витрат. За результатами цієї оцінки й прийматиметься рішення про можливість створення альянсу.

Підписаний документ став черговим прикладом того, що традиційні автоконцерни змушені об’єднувати зусилля заради найшвидшого переходу на випуск електромобілів.
Раніше схожий документ уклали Ford і Volkswagen, а також група PSA, що об’єднує Peugeot, Citroen, DS і Opel, працюють разом із Fiat Crysler. Альянс Renault Nissan Mitsubishi існує вже кілька років.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook та Twitter.

Джерело: InsideEVs

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest