Альянс концернів FCA і PSA оголосив спільне ім’я

Автор: Редакція | 16 Лип, 2020
Логотип Stellantis

Концерни FCA та PSA анонсували нову назву, яка з’явиться на автомобільному ринку та об’єднає велику кількість брендів – Stellantis.

Один із найбільших автоконцернів планети, що з’явився в грудні минулого року, буде називатися Stellantis. Незвичайну назву вивели від латинського слова Stello, що можна перекласти і як «зірка», і як «висвітлювати зоряним світлом».

Стверджується, що вибрано воно не просто так: «Латинське походження назви віддає належне багатій історії компаній-засновників альянсу, а зв’язок з астрономією відображає дух оптимізму, енергії й оновлення, які привнесуть в галузь це злиття».
Ім’я Stellantis, за офіційними даними, створено за участю керівництва обох сторін альянсу і французької рекламної фірми Publicis Groupe. Наступним кроком стане розробка логотипу.

Однак ані лого, ані слово Stellantis не з’являться на радіаторних решітках автомобілів альянсу: ця назва буде присутня лише в корпоративних документах. Фактично, назва концерну вводиться в обіг для простоти позначення нового підприємства.

Очікується, що альянс FCA і PSA стане четвертим виробником на планеті за обсягами щорічних поставок, які повинні досягти 8,7 млн. автомобілів.
Повністю створення альянсу буде завершено у першому кварталі 2021 року. Керуватиме ним найближчі п’ять років нинішній глава PSA Карлос Таварес, а всього до альянсу увійдуть 14 марок з Європи і Америки.

Минулого року стало відомо, що PCA із FCA сподівається «проникнути» на китайський ринок, а нещодавно угода між компаніями опинились під загрозою.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея логотипи компанії:
Фотограф: FCA та PSA
Фотограф: PSA
Фотограф: FCA та PSA
Фотограф: Stellantis

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest