Угода між Fiat Chrysler та PSA підписана на умовах 50-50

Автор: Роман Галімон | 21 Тра, 2020

Глава Fiat Chrysler Automobiles (FCA) Джон Елкан заявив, що умови…

Глава Fiat Chrysler Automobiles (FCA) Джон Елкан заявив, що умови планового злиття між FCA і PSA (куди входять марки Peugeot, Citroen та інші) визначені, й не переглядатимуться через кризу на фоні COVID-19. Очікується, що процес завершиться в першому кварталі наступного року.
І хоча FCA потрапила під критику в Італії через зобов’язання виплатили 5,5 мільярда євро у вигляді спеціального дивіденду за угодою з PSA, Елкан зазначив, що умови угоди про злиття не зміняться.

«Умови угоди FCA-PSA чітко встановлені та є зобов’язальними за суттю договору», – сказав Елкан на конференції після щорічних зборів акціонерів Exor, холдингової компанії сімейства Аньєллі, яка контролює FCA.

«Це була чітка угода про грошові кошти та власний капітал для досягнення угоди про злиття 50-50 між акціонерами FCA та акціонерами PSA, – сказав Елканн. – Обидві сторони угоди FCA-PSA зобов’язані отримати паритет від угоди про злиття».
Цікаво, що виплаті дивіденду може перешкоди держава: в середу секретар Міністерства фінансів Італії П’єр Паоло Баретта заявив Reuters, що розглядається можливість заборони виплати дивідендів для компаній, які отримують державну гарантію на 12 місяців після отримання такої допомоги.

Справа в тому, що FCA планує отримати 6,3 мільярдів євро державних позик для подолання наслідків від COVID-19. Таким чином, компанії можуть заблокувати виплати дивідендів до 31 грудня 2020 року.

Потенційно це може ускладнити плани FCA, оскільки спеціальна виплата дивідендів має бути здійснена безпосередньо перед закриттям злиття з PSA.
Деякі аналітики вже запропонували змінити суму спеціального дивіденду, який був узгоджений до спалаху коронавірусу, та врахувати поточний стан фондового та автомобільного ринків, аби зберегти кошти автовиробника.

Проте Елкан зазначив, що причини для злиття FCA-PSA стали ще «сильнішими, ніж будь-коли», і підготовчі роботи до угоди на умовах 50-50 йдуть відповідно до запланованих термінів.

Раніше стало відомо, що FCA почав збирання Jeep Compass в Італії, новий Jeep Wrangler «провалив» краш-тест.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram та Google News.

Джерело: Auto.com

Галерея Jeep Compass 2020 року:
Фотограф: Jeep
Фотограф: Jeep
Фотограф: Jeep
Фотограф: Jeep
Фотограф: Jeep
Фотограф: Jeep

Додати свій коментарУгода між Fiat Chrysler та PSA підписана на умовах 50-50
Якими марками володіє FCA?

Alfa Romeo, Fiat, Chrysler, Dodge, Jeep, та Ram

Якими марками володіє PSA?

Peugeot, Citroën, DS Automobiles, Opel та Vauxhall

Це буде найбільший автомобільний альянс?

Очікується, що це буде четвертий найбільший автомобільний альянс

Коли відбудеться об'єднання?

Об’єднання має завершитись в першому кварталі 2021 року
Pin It on Pinterest