Audi, Renault та Hyundai почали відновлювати виробництво

Автор: Роман Галімон | 15 Кві, 2020

Hyundai, Renault та Audi першими оголосили, що збираються відновили виробництво, хоча поки й лише невеликими обсягами.

Пандемія коронавіруса спричинила величезну кризу в автомобілебудуванні, але світові виробники вже починають потрохи відновлювати роботу своїх заводів. Проте мова поки йде лише про невеликі партії.

Видання Autocar створило перелік, в якому перерахувало марки та їхні останні активності стосовно перезапуску виробництв.

Hyundai – один із перших великих виробників автомобілів в Європі, який відновив виробництво на своєму заводі в Ношовчі (Чехія). Завод збирає в основному модель i30, поряд з іншими, й був закритий під час карантину. Тепер в країні зменшили обмеження.

Audi почала відновлювати роботу виробництва у Дьйорі (Угорщина) й вже вивела близько 100 працівників, які працюють на поки одній зміни. Очікується, що друга лінія буде відкрита до кінця цього тижня.

Renault підтвердила, що відновила деякі операції на своєму заводі в Португалії. Французька фірма стверджує, що хоче відновити виробництво в Румунії до кінця тижня.
Також Daimler та Suzuki оголосили про плани відновити деякі виробничі операції в Угорщині. Враховуючи, що країна особливо залежить від багатьох автомобільних заводів, які тижнями були закриті через пандемію. Виробничі майданчики будуть поступово повертатися до роботи, але й будуть вживатися заходи щодо мінімізацію ризику поширення вірусу.

Компанія Ford заявила теж про виробництво, але іншого типу. Компанія виготовила більше трьох мільйонів захисних масок для служб невідкладної допомоги в США, а також розпочала виробництво захисних халатів багаторазового використання.

Також компанія Ford починає виробництво приладів з вентиляції дихання (PAPR), розробленого разом з компанією 3М на заводі в Плімуті.

 

Галерея виробничих ліній:
Фотограф: Daimler
Фотограф: Toyota
Фотограф: BMW
Фотограф: Skoda
Фотограф: Polestar
Фотограф: Polestar
Фотограф: Polestar
Фотограф: Polestar

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest