Тюнінгований Audi RS3 розігнали до 319 км/год

Автор: Редакція | 06 Жов, 2021
Audi RS3 Sportback

2,5-літровий турбомотор на Audi RS3 Sportback дозволив розігнати тюнінгований універсал.

Видання AutoTopNL постійно викладає нові відео на свій канал у YouTube й серед останніх було тестування Audi RS3 Sportback, який видав на німецькому автобані швидкість 319 км/год.

Автору відео знадобилось кілька спроб, аби знайти ділянку дороги, котра дозволила б проїхати на високій швидкості, й це сталося, як тільки дорожній трафік очистився.
У кількох швидкісних заїдах автомобіль виходив далеко за 200 км/год, але остаточна спроба на відео – найшвидша. Водій починає з нуля, перш ніж виїхати на шосе, й далі автомобіль розганяється до 200 км/год приблизно за дев’ять секунд. Аби досягти швидкості 300 км/год потрібно було ще близько 20 секунд, хоча прискорення машини дійсно почало сповільнюватися.

Вочевидь, наприкінці спроби автомобіль вже досяг межі потужності.

Варто зазначити, що показаний Audi RS3 Sportback має тюнінгований 2,5-літровий п’ятициліндровий двигун, що видає 675 кінських сил (497 кіловат) і крутний момент 800 Ньютон-метрів, що проходить через систему повного приводу Audi Quattro. Для порівняння, оригінальна комплектація пропонує 395 к.с. (294 кВт) і 480 Нм крутного моменту.

Раніше цього року новий Volkswagen Golf R розігнали на автобані до 289 км/год, а раніше 17-річне купе Nissan 350Z показав швидкість – 250 км/год.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Галерея Audi RS3 2022 року:
Фотограф: Audi
Фотограф: Audi
Фотограф: Audi
Фотограф: Audi

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest