Audi анонсувала три концепт-кара Sphere: купе, седан та кросовер

Автор: Редакція | 07 Лип, 2021
Audi Sky Sphere

Німецька марка Audi представила тізери трьох майбутніх електричних моделей під назвою Sphere.

Головний дизайнер Audi Марк Ліхте та старший віце-президент Audi Генрік Вендерс представили відео з анонсом трьох нових концептів, які дебютують протягом наступного року.
Стверджується, що моделі створені з чистого аркушу та мають створити нові види мобільності й використання терміну «сфера» має пояснити їхнє призначення.

Дивує лише те, що враховуючи, зображення сфери схожі на тривимірне відображення кільця, компанія вирішила зробити три концепти, а не чотири (як кількість кіл на логотипі).

Перший концепт, і, можливо, найцікавіший, – це Небесна Сфера (Sky Sphere). Audi зазначає, що це і водійська машина, і  безпілотний автомобіль. На ескізі зображено чітко оформлене купе з дуже довгим носом і гладкою лінією даху.
Велика Сфера (Grand Sphere) схожа на низький седан із лінією даху, як у Небесної Сфери. Однак є розширена пасажирська зона та не такий довгий капот. Дизайнери стверджують, що модель запропонує «досвід преміум класу» й, швидше за все, буде орієнтована на розкіш.

Нарешті, показана й Міська сфера (Urban Sphere), котра описується як «приватний простір у міському середовищі». Концепт представляється великим кросовером зі великою решіткою та товстими арками.

Жодних деталей про дебют концептів у реальності не оголошено. Розкриття може розтягнутись на кілька місяців, аби утримати компанію у стрічках новин та потенційно розкрити майбутні плани автовиробника.

У квітні Audi представила концепт нового седана A6, а минулого року марка оголосила про плани на «Дакар» та «Ле-Ман».

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Audi Sphere:
Фотограф: Audi
Фотограф: Audi
Фотограф: Audi

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest