Audi інвестує 301 мільйон євро у виробництво в Угорщині

Автор: Редакція | 24 Чер, 2022
Audi завод Угорщина 2022

Компанія Audi збирається інвестувати 301 мільйон євро у збільшення виробництва електродвигунів на своєму заводі в Дьєрі, Угорщина.

Інвестицію підтвердив міністр закордонних справ і торгівлі Угорщини Петер Сіярто. Хоча деталі плану залишаються невизначеними, Сіярто підтвердив, що Audi отримає 21 мільйон євро від уряду для допомоги в розширенні заводу, що дозволить створити близько 500 робочих місць.

Електродвигуни, які будуть створені на заводі, використовуватимуть для всіх моделей на базі MEB у Volkswagen Group. Очікується, що виробництво розпочнеться в 2025 році.

Audi виробляє електродвигуни в Угорщині з 2018 року і країна є важливим виробничим ринком для німецького автовиробника. Минулого року в Угорщині було випущено 171 000 автомобілів і працює близько 13 000 місцевих жителів. За повідомленнями Daily News Hungary, Угорщина стала 20-м найбільшим експортером автомобілів у світі.

Audi e-tron GT 2022 року - виробництво

Цікаво, що Volkswagen Group вже намітила своє майбутнє за межами архітектури MEB, яка лежить в основі більшості її електромобілів.

У середині 2021 року автомобільний конгломерат оголосив, що протягом наступного десятиліття поступово відмовиться від усіх своїх платформ з двигунами внутрішнього згоряння і врешті-решт об’єднає дві існуючі платформи електромобілів, архітектури MEB і PPE, в єдину платформу, яка отримала назву Scalable Systems Platform (SSP).

Нова архітектура згодом ляже в основу кожного автомобіля Volkswagen Group і буде пропонуватися іншим автовиробникам. Перший автомобіль, який отримає цю архітектуру, стане наступником поточної Audi A8.

Минулого року також стало відомо, що Volkswagen інвестує в електромобілі 89 мільярдів євро.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Carscoops


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest