Автобус згорів вщент після вибуху газу на даху

Автор: Редакція | 26 Кві, 2022
Автобус пожежа CNG 2022

Використання стисненого природного газу (CNG) іноді може призвести й до таких інцидентів, коли автобус був повністю знищений через вибух балонів на даху.

В той час, як автомобільна промисловість знаходиться на шляху до електрифікації, окрім переходу на електромобілі, є способи зменшення шкідливих викидів з тими ж двигунами внутрішнього згоряння.

Одним із таких способів є використання стисненого природного газу (CNG). Стверджується, що вони екологічніші за викопне паливо, і виробляють набагато менше шкідливих викидів. Однак, як й бензин, CNG має ризики витоку та пожежі. І вони можуть будуть катастрофічними, як видно на відео.

Згідно з повідомленнями, страшний інцидент стався в Перуджі (Італія). Автобусом на відео був Irisbus Iveco Cityclass з двигуном внутрішнього згоряння та паливними баками CNG, встановленими на даху. Фактично, автобус перетворився на вогнемет, який вивергав вогонь у трьох напрямках. Причина витоку поки невідома.

На щастя, в автобусі не було жодного пасажира. В салоні був лише механік, який зміг вийти з автобуса, перш ніж все пішло не так. Однак автобус вже було неможливо врятувати й він був спалений дотла.

Комерційні автомобілі та автобуси на CNG доволі популярні в Європі (особливо в Італії та Греції) через їхні екологічні переваги порівняно з викопним паливом. Крім того, вони також мають кращий діапазон за електричні аналоги, а також їм не потрібно довго простоювати для підзарядки батареї.

Повідомляється, що це не перший вибух автобуса, що працює на CNG, у Європі. Проте їх все одного доволі мало, оскільки останній подібний інцидент стався в Нідерландах у 2012 році.

Минулого року пожежна машина врізалась в АЗС після зіткнення з позашляховиком, а ще раніше пожежа знищила кілька електрокарів на зарядній станції.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest