У автовиробників закінчились місця для складування машин у США

Автор: Роман Галімон | 03 Тра, 2020

Зниження попиту на автомобілі призвело до того, що автовиробники не мають місць для складування нових автомобілів у США.

Кризова ситуація на автомобільному ринку продовжується. Крім того, що були зупинені виробництва машин, тепер створився явний надлишок нових автомобілів.

Motorcar вже писав, що у Німеччині площадки для зберігання нових машин вже переповнені,  а в ЄС розробляють засоби стимулювання купівлі нових авто.
Тепер із США надходять повідомлення, що суднам, які привозять у країну нові машини, доводиться тижнями стояти на рейдах у портах, адже портові парковки для імпортних машин переповнені.

Імпортери змушені шукати стадіони, ярмарки та інші місця, аби знайти тимчасовий притулок для нових машин, попиту на які не має. Адже автосалони не хочуть (й не можуть з економічних причин) брати до себе надлишок автомобілів.

Звісно, основними імпортерами для США залишаються японські та південнокорейські компанії. Але, як повідомили самі компанії, у квітні продажі в США скоротилися на 54% для Toyota Motor Corp., 47% для Subaru Corp. і 39% для Hyundai Motor Co.
Очікується, що попит на автомобілі в США цього року знизиться на 27% до 12,5 мільйонів транспортних засобів, що буде найгіршим показником із 2010 року. Звісно найбільший удар припаде на травень-червень, але потім ситуація має стабілізуватися, коли країна знову відкриється від карантину й попит зростатиме.

Проте для імпортерів це вже призводить до логістичних проблем, адже судна-перевізники змушені стояти в портах. У свою чергу, на виробництвах по той бік океану вироблені машини заповнюють складські приміщення та змушують зупиняти виробничі лінії.
При цьому логістичні компанії мають або змиритися з простоєм, або переобладнати судна для перевезення інших видів товарів, потік яких не зупиняється протягом кризи.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram та Google News.

Джерело: Auto.com


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest