Сім автовиробників відкликали майже 550 000 автомобілів у Кореї

Автор: Роман Галімон | 25 Тра, 2020

Міністерство інфраструктури та транспорту Південної Кореї оголосило, що відкликає 549 931 машин марок Hyundai, Kia, BMW, Mercedes-Benz, FCA та Audi.

Відповідно до інформації Korea Herald, міністерство видало накази про відкликання 294 622 автомобілів Hyundai Motor, включаючи Santa Fes, на яких виявили, що в їхніх гальмівних модулях є сторонні речовини, такі як олія та волога. Дефект становить пожежну небезпеку, зазначили в міністерстві.
Також будуть відкликані 241 921 автомобіля BMW, на яких, зокрема на моделі 520d, були знайдені тріщини всередині охолоджувачів вихлопних газів. На деяких BMW подушки безпеки пасажирів розкривалися занадто сильно, або повністю не розкривалися.

757 автомобілів Kia Grand Carnival VQ були названі пожежонебезпечними через несправні паливні труби.

Корейський підрозділ Mercedes-Benz має відремонтувати несправні скляні панелі люка на 11 480 машинах, причому на деяких моделях, включаючи E280, такі люки можуть становити небезпеку для інших автомобілів, оскільки склопакет може від’єднатися.

Й лише 306 машин Audi A3 не пройшли стандарт міністерства щодо попередження дефляції шин. Через це автовиробника просто оштрафують.
Держаний орган вже попередив автовиробників про знайдені проблеми та попросив усунути зазначені несправності, або компенсувати їхній ремонт власнику, якщо вони вже усунені.

Раніше стало відомо, що суперкари McLaren відкликали через ризик пожежі, а Tesla відкликає 15 000 кросоверів Model X через проблеми з кермом.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Facebook та Twitter.

Джерело: Auto.com


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest