Суперкари McLaren відкликали через ризик пожежі

Автор: Редакція | 04 Тра, 2020

Британський виробник McLaren відкликав кілька моделей своїх суперкарів, включаючи останню новинку Senna, через небезпеку пожежі.

Більше 2700 автомобілів, включаючи моделі 720S та 570GT, а також їхні трекові версії, були зазначені у повідомленні Національного управління безпеки дорожнього руху США.

У повідомленні зазначається, що пінопласт, встановлений під паливним баком, який використовується для звукоізоляції, може затримувати вологу, спричиняючи його корозію з часом. Це може призвести до витоку палива, і якщо воно там затримається, цей витік може становити небезпеку пожежі.
Автомобілі McLaren, які не оснащені пінопластом, не були відкликані.

Серед 2700 автомобілів, які відкликаються, всі машини моделі Senna – 500 екземплярів.

Вже не вперше, коли суперкар Senna потрапив до заголовків із причин пожежі. Минулого року блогер на YouTube показав, як згоріла його Senna лише через 11 днів і 400 миль пробігу (на фото нижче).
Вочевидь, модель Senna мала б викликати інші асоціації, адже є спадкоємицею P1 та отримала 4,0-літровий бітурбований V8, що розвиває майже 790 к.с. Двигун агрегується семишвидкісною коробкою передач із подвійним зчепленням, яка допомагає виходити на «сотню» за 2,8 секунди, і досягати максимальної швидкості 340 км/год.

Поєднання фірмового карбонового кузова та шасі McLaren допомагає автомобілю володіти вражаючим показником потужності по відношенню до ваги – 659 к.с. на тону.

Минулого місяця через пожежу знищено 3 500 прокатних автомобілів у Флориді, а у тунелі Праги суперкар Lamborghini перетворився на попіл.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея McLaren Senna в пожежі:
Фотограф: Salomondrin на YouTube
Фотограф: Salomondrin на YouTube
Фотограф: Salomondrin на YouTube
Фотограф: Salomondrin на YouTube

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest