Через пожежу знищено 3 500 прокатних автомобілів у Флориді

Автор: Редакція | 07 Кві, 2020

Масова пожежа у Флориді знищила 3500 прокатних автомобілів, які були припарковані на ґрунтовій стоянці біля місцевого аеропорту.

Переповнена стоянка була розміщена на 15 гектарах й поки причини пожежі досі розслідується, багато коментарів говорять про те, що пожежа могла початися від потрапляння гарячих вихлипів на суху траву.

Спекотна погода та відсутність тривалого часу дощу зробили ситуацію небезпечною й лише однієї іскри вистачило б для займання.
Рятівникам знадобився цілий день, аби впоратись із пожежею. При цьому їм допомагав авіаційний підрозділ округу Шарлотта, який здійснив понад 80 скидань води на вогонь за допомогою гелікоптерів.

Пожежа була повністю ліквідована в суботу та дозволила вберегти довкілля й ще 3800 прокатних автомобілів, які належать різним компаніям та незабаром будуть транспортовані в безпечніший район.

На щастя, у пожежі ніхто не постраждав, але сподіваємось, що цей інцидент навчить прогнозувати наслідки розміщення близько 8000 автомобілів на відкритому трав’янистому полі під жарким сонцем.

Раніше стало відомо, що затонулий корабель із автомобілями вирішили розрізати, а у тунелі Праги суперкар Lamborghini перетворився на попіл.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея пожежі у Флориді:
Фотограф: Winknews
Фотограф: Winknews
Фотограф: Winknews
Фотограф: Winknews
Фотограф: Winknews

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest