Затонулий корабель із автомобілями вирішили розрізати

Автор: Редакція | 01 Бер, 2020

Корабель, який затонув минулого року біля узбережжя США, коли перевозив 4200 нових автомобілів, нарешті демонтують.

Минулого вересня величезний вантажний корабель Golden Ray затонув біля міста Брансвік, штат Джорджія.

656-футовий корабель перевозив 4200 новозбудованих автомобілів на борту, але сталася пожежа, після чого судно перекинулося на бік й сіло на мілину недалеко від порту. Всі 24 члени екіпажі були врятовані.

Пізніше, власник корабля Hyundai Glovis повідомив, що на борту були машини від Kia Motors та інших виробників, які транспортувались на ринки Близького Сходу.

Деякий час пішов на те, аби викачати з судна всі рідини та підготувати його для подальших дій. Проте, як з’ясувалось, корабель вже не зможе бути відремонтований, хоча був побудований у 2017 року.

На разі, повідомляється, що корабель незабаром буде розрізаний, аби його можна було вивезти з вод, у рамках проекту, координованого береговою охороною США.

Він буде розрізаний на вісім частин за допомогою величезного ланцюга, а частини будуть підняті з води та вивезені на баржі. На відео вище показаний запланований процес.

До речі, 4200 автомобілів досі перебувають на борту.

Нещодавно також вінтажний суперкар Ferrari згорів у Монако, а раніше цього року суперкар Lamborghini перетворився на попіл у тунелі Праги.

Слідкуйте за останніми новинами на нашому каналі у Telegram.

Джерело: Car and Driver


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest