BMW вирішила повністю електрифікувати 5-у серію та X1

Автор: Роман Галімон | 27 Лип, 2020
BMW 5-ї серії (2020)

Німецька компанія BMW запропонує повністю електричні варіанти моделей 5 серії та X1 в рамках капітальної реструктуризації лінійки.

«За 10 років наша мета полягає в тому, щоб на дорогах загалом було понад 7 мільйонів електрифікованих автомобілів від BMW Group – приблизно дві третини з повністю електричним приводом», – заявили в компанії.

Автовиробники змушені змінювати свої моделі, адже відповідно до європейського законодавства до 2030 року автокомпаніям потрібно постійно збільшувати кількість автомобілів із нульовими викидами СО2.
Відповідно до заяви BMW Group, починаючи з наступного року компанія запропонує п’ять повністю електричних автомобілів: BMW i3, Mini Cooper SE, BMW iX3, BMW iNext та BMW i4. При чому разом з iX3 планується розпочати повноцінну кампанію електрокарів.

Загалом BMW до 2023 року матиме 25 електрифікованих моделей й приблизно половина з них буде повністю електричними.

Генеральний директор BMW Олівер Зіпсе відмовився оголосити дати презентацій електрокарів 5 серії та X1, але відомо, що обидві моделі будуть доступні в майбутньому з чотирма варіантами приводу, включаючи повністю електричний, гібридний, дизельний та бензиновий із 48-вольтовою батареєю.
На думку автовиробника, такі заходи мають наблизити виробництво до дотримання екологічних вимог, адже викиди вуглецю будуть знижені до 80 відсотків на один автомобіль.

До речі, лише нещодавно BMW офіційно оновила п’яту серію, а також представила нову 4-ю серію та оновлену 6-у серію.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Facebook та Twitter.

Джерело: Automotive News Europe

Галерея BMW 5-ї серії (2020):
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest