BMW представила серійний електричний седан i4

Автор: Редакція | 17 Бер, 2021
BMW i4 2022 року

Німецька марка BMW показала виробничу версію електричного седана i4. Лінійка електрокарів концерну продовжує розвиватись.

Слідом за минулорічною презентацією кросовера iX компанія BMW розсекретила ще один електромобіль – купеподібний седан i4, який є серійною версією минулорічного Concept i4.
Фінальний варіант електроседана дещо відрізняється від шоу-кара: виробничій версії помітно переробили обидва бампера та світлотехніку. Однак загальний стиль з «аеродинамічними» колесами та синіми акцентами зберігся, чого й слід було очікувати від близького до виробництва прототипу.

Залишились й гігантські «ніздрі» в дусі бензинових спорткарів M3 та M4, однак у даному випадку це не радіаторна решітка, а глуха панель, за якою ховаються різні датчики – як у вищезгаданого BMW iX. Зображень салону поки немає, але там точно буде встановлена мультімедійка iDrive нового покоління.

BMW i4 2022 року
BMW i4 2022 року

Цікаво, що BMW i4 показали раніше ліфтбека четвертої серії, адже фактично цей електромобіль – аналог очікуваного Gran Coupe. Втім, повноцінної прем’єри поки не сталося: виробник показав ескізи, фотографії, відео й озвучив лише ключові характеристики.

Так, седану обіцяно запас ходу до 590 кілометрів за циклом WLTP або 483 км за EPA (методикою в США). Модифікація M Performance, яка вийде на ринок одночасно з базовою версією, буде 530-сильною і зможе набрати 100 км/год приблизно за 4 секунди.
Аналогічні показники були заявлені у березні 2020 роки для BMW Concept i4. Для порівняння, 510-сильний BMM M3 Competition набирає «сотню» лише на 0,1 секунди швидше, але ж електрокар має більшу вагу.

Детальнішу інформацію обіцяють розкрити найближчими тижнями. Виробництво BMW i4 налагодять на заводі в Мюнхені, а модель надійде в продаж вже в 2021-му.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея BMW i4 2022 року:
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest