BMW представила концепт електричного седану i4

Автор: Редакція | 03 Бер, 2020

Компанія BMW офіційно представила концепт електричного седану i4, який має стати конкурентом популярного Tesla Model 3.

Передбачалося, що це відбудеться на автосалоні в Женеві під музику композитора високобюджетних фільмів Ханса Циммера, але через коронавірус довелося обмежитися онлайн-трансляцією з Мюнхена, де й налагодять виробництво моделі наступного року.

Велика частина інформації про концепт була розкрита частинами задовго до прем’єри, й по суті одним із головних секретів залишалися деякі аспекти дизайну.

Головним питанням була наявність гігантської фальшрадіаторної решітки, яка вже була представлена на купе Concept 4. Звісно, на електрокарі – це просто декоративна глуха панель, за якою ховаються датчики системи автопілотування. Передній бампер також позбувся непотрібних повітрозабірників, але в цілому седан дуже схожий на купе – в усьому аж до форми маленьких дзеркал-камер, які, швидше за все, не доберуться до конвеєра.

Найбільшим враженням у салоні став вигнутий й повернутий у бік водія широкий дисплей, який поєднує прилади та мультимедійну систему. Щось подібне поставлять і на електрокросовер iNext, який також вийде в 2021 році.

Технічні характеристики, які були раніше озвучені, знову підтвердилися.

BMW Concept i4 отримав 530-сильний електромотор і батарею ємністю близько 80 кВт-годин, якої вистачає приблизно на 600 км шляху за циклом WLTP. Такими ж даними володітиме і серійний електрокар.

Новинка від BMW має стати конкурентом седану Tesla Model 3, який мало не виграв конкурс «Європейський автомобіль року».

Нещодавно BMW представила спортивні дизельні гібриди 3-ї серії, а також оголосила, що затримає наступне покоління Mini через Brexit.

Слідкуйте за останніми новинами на нашому каналі у Telegram.

Джерело: Motor1

Галерея BMW Concept i4 2020 року:
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest