Флагманський електрокросовер BMW коштуватиме дорожче 100 тисяч доларів

Автор: Редакція | 02 Лис, 2020
BMW iNext (шпигунські фото)

Новий електричний кросовер на основі концепту BMW iNext має бути презентований вже незабаром й з’явились перші повідомлення про його вартість.

Видання BMW Blog з посиланням на власні джерела повідомило, що серійна версія коштуватиме більше 100 тисяч доларів. І це буде доволі дорого навіть у порівнянні зі звичайними баварськими моделями.
Наприклад, BMW X5 у топової модифікації M50i оцінюється в США у 82 тисячі доларів, а за 105 100 доларів пропонують «прокачаний» X5 M.

При цьому майбутній електрокросовер поступається зовнішніми розмірами кросоверу X5, хоча й має майже аналогічний за простором салон завдяки електромобільному компонуванню.

Концепт BMW Vision iNEXT

Така висока ціна новинки, що ймовірно надійде на ринок під ім’ям iX, пояснюється тим, що їй відведена роль технологічного флагмана BMW. Для бренду це буде перший автомобіль, що поєднує три ключові технології: електропривід, автопілот третього рівня автономності та постійне високошвидкісне підключення до Мережі для роботи різних онлайн-сервісів.
Раніше також стало відомо, що BMW iX може отримати три силові установки потужністю від 313 до 620 к.с. і зможе проїжджати на одному заряді до 600 км. За оснащенням він буде порівнянний з моделями BMW п’ятої серії, але при цьому отримає ряд абсолютно нових опцій.

BMW iNext (шпигунські фото)
BMW iNext (шпигунські фото)

Зокрема, новинці пророкують вдосконалений віртуальний кокпіт із зігнутим дисплеєм, унікальне багатокутне кермо; «розумне» скло із змінним ступенем прозорості та можливістю використання його в якості моніторів та систему BMW Natural Interaction, що перетворює будь-яку поверхню в салоні в інтерактивний дисплей.

Початок виробництва моделі планувався на літо 2021 року, але його перенесли на листопад того ж року. При цьому остаточний варіант дизайну представлять вже 11 листопада о 15:00 (за київським часом) в рамках онлайн-заходу #NEXTGen. Повноцінній презентації передуватиме показ документального серіалу Chasing iNext зі шести епізодів.
У серпні ж цього року BMW вже «засвітив» електричний кросовер на базі концепту iNext, а також був представлений повністю електричний кросовер BMW iX3.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея BMW iNext (шпигунські фото):
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest