BMW «засвітив» флагманський електричний кросовер iNext

Автор: Редакція | 06 Сер, 2020
BMW iNext (шпигунські фото)

Німецький автовиробник BMW продовжує тестувати електричний позашляховик iNext, який все частіше з’являється перед камерами фотошпигунів.

Нові шпигунські фотографії електрокросовера зроблені, швидше за все, вже після тестів, коли автомобіль завантажували на автовоз. Проте, прототип BMW iNext досі практично повністю укритий камуфляжем – за винятком лобового і переднього бокового скла.
Однак можна побачити, що дизайн кузова позашляховика намальований у незвичайній для стилістів BMW манері – без жодних виштамповок на бортах, гострих граней, складок тощо. Крім того, помітно не зовсім звичайне рішення задньої частини з досить вузькими дверима багажника і розвиненими крилами. Можливо, оригінальний дизайн стане для BMW ще одним способом підкреслити просунутість майбутньої новинки.

Можна також розгледіти й незвичайну «решітку радіатора», яку виробник офіційно анонсував нещодавно. Служити вона буде не для охолодження: вузол, що зберіг впізнавані фірмові обриси, стане базою для розміщення датчиків і сканерів системи автономного управління 3-го рівня.

BMW iNext оснастять електричною силовою установкою п’ятого покоління. Характеристики її поки не називаються, але баварці обмовилися, що кросовер зможе проїжджати на одній зарядці до 600 км. Втім, найімовірніше, у iNext буде кілька модифікацій, і як мінімум деякі з них орієнтовані не так на запас ходу, а на динаміку.
Збирати кросовер планується на заводі в Дінгольфінзі, який зараз переживає тотальну модернізацію. Офіційний дебют BMW iNext запланований на 2021 рік, і цього ж року високотехнологічний позашляховик повинен з’явитися в продажу.

Нещодавно BMW також вирішила повністю електрифікувати 5-у серію та X1 й удвічі скоротити кількість ДВЗ.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Facebook та Twitter.

Джерело: Motor1

Галерея BMW iNext (шпигунські фото):
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest