BMW вирішила удвічі скоротити кількість ДВЗ

Автор: Редакція | 18 Бер, 2020

Німецька компанія BMW збирається вдвічі скоротити різноманітність своїх двигунів внутрішнього згорання (ДВЗ) вже наступного року.

Концерн BMW опублікував розлогий фінансовий звіт за підсумками 2019 року, в якому в основному описує впевнене становище на ринку: виручка всієї групи, в яку входять мотоциклетний підрозділ BMW Motorrad, а також бренди Mini і Rolls-Royce, вперше перевищила 100 мільярдів євро.

Але в цьому ж релізі був натяк на майбутню політику щодо силових агрегатів. З 2021 року BMW розпочне тотального скорочення «традиційних варіантів» моторів на користь розширення числа гібридних і електричних установок. Виробник заявляє, цей процес стане частиною переходу до «інтелектуальних автомобільних архітектур».

BMW готова в найкоротші терміни відмовитися від половини наявних нині в асортименті традиційних ДВЗ, і це стосується всіх підрозділів концерну. З огляду на те, що баварці навряд чи будуть активно переводити на гібридні мотори мотоцикли або лінійку Rolls-Royce, основними «жертвами» нової політики стануть в першу чергу легкові моделі й кросовери BMW і Mini.

Електрифікація обох брендів, втім, вже йде повним ходом. Mini вже отримала повноцінний електромобіль Cooper SE, а головна компанія наступного року виведе на ринок відразу кілька електричних новинок, включаючи кросовери iX3, iNext, а також «чотиридверне купе» i4, концепт якого був представлений недавно.

Слідкуйте за останніми новинами на нашому каналі у Telegram та Google News.

Джерело: Motor1


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest