Оновлена BMW M2 з’явилась у дивному кузові

Автор: Редакція | 24 Бер, 2021
BMW M2

Оновлена модель BMW M2 випробовується на тестах у доволі незвичному кузові, який може здивувати фанатів марки.

Шпигунські фотографії неодноразово фіксували новий BMW M2, але цей автомобіль виглядає інакше, ніж усі інші прототипи. Й хоча він використовує кузов актуального покоління, задні сидіння замінені каркасом безпеки. Інші помітні модифікації включають капот із вентиляційними отворами та спойлер на кришці багажника, який стирчить більше, ніж у будь-якій іншій версії М2.
Проте найбільш помітною зміною порівняно зі звичайним М2 є відсутність вихлипної системи. Традиційні отвори повністю зникли, що ясно свідчить про те, що це тестовий мул для електричного автомобіля. Інша підказка, що вказує на природу електроавтомобіля, може бути знайдена в колісній базі, оскільки помітно розширення нижньої частини кузова між осями. Імовірно, саме там знаходиться акумулятор.

То що ж це таке?

BMW M2
BMW M2 у незвичному кузові. Фото: Motor1

Це може бути одно з двох: або BMW насправді розробляє повністю електричний M2, або це тестовий мул для іншого електрокара.

Незалежно від цього, швидше за все, придбати M2 з нульовим рівнем викидів з таким стилем кузова буде неможливо, оскільки поточна 2-а серія вже за лічені місяці має змінити генерацію.

Для «звичайного» M2 вже підтвердили рядну «шістку» із заднім приводом, тож цей загадковий автомобіль не він. Серед безлічі припущень, можна подумати, що ранній випробувальний мул для чогось іншого.
Якщо BMW насправді не планує електричної копії для нового M2, то використання цього стилю та розмірів кузова натякають на маленький електричний спортивний автомобіль.

Хоча гібридна концепція Vision M Next потужністю 600 кінських сил не мала серійної версії, схоже у BMW все-таки мають наміри внести певні зміни у свою програму електрифікації.

Однак, враховуючи, що це ранній випробувальний мул, серійна модель з’явиться лише за два роки, тобто спортивний електричний «Біммер» з’явиться не раніше 2024 року.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея BMW M2 на тестах:
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest