BMW M3 проти Mazda MX-5: хто швидший?

Автор: Редакція | 24 Жов, 2020
BMW E46 M3 та Mazda MX-5 Miata

Іноді навіть безглузді порівняння дозволяють виявити переваги однієї чи іншої машини. Саме такий тест отримали BMW E46 M3 та Mazda MX-5 Miata.

Раніше Motorcar вже писав, як порівнювались Suzuki Jimny та Hummer H1, або Nissan GT-R з BMW M8 та GTC4Lusso. То чому б не порівняти два кабріолети?
Саме так вирішили у виданні Throttle House, де автори фактично влаштували змагання між власними машини на швидкісне прискорення. Так, у порівняння опинились BMW E46 M3 та Mazda MX-5 Miata ND.

Навіть, автори відео заявили від початку, що в цьому не має жодного сенсу. Адже одна машин – це двомісний родстер, тоді як інша – дорожній автомобіль, озброєний потужнішим двигуном. Мабуть, єдина схожа риса між ними – вони обидва кабріолети.

Якшо зануритись у деталі, то BMW M3 покоління E46 був випущений у 2000 році й оснащений рядною «шісткою» потужністю понад 300 кінських сил.

Mazda MX-5 Miata має чотири циліндри під капотом, які видають лише 180 коней. Однак, машина важить значно легше за німецький кабріолет. До речі, цьогоріч японська марка офіційно почала продажі моделі MX-5 RF (з твердим дахом) в Україні.
Результат же самої гонки був цілком передбачуваний, проте власник Miata все ж влаштував своєму візові випробування, в якому BMW програла.

На початку року Mazda також показала гоночні версії Mazda3, MX-5 Miata та CX-5, а нещодавно BMW презентувала нові спорткари M3 та M4.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея BMW M3 2021 року:
Фотограф:
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф:

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest